Archiwum bloga - Styczeń 2024

Rozmiary siostrzane – co oznaczają?

Czy spotkałaś się z terminem rozmiary siostrzane biustonoszy? To specjalna bieliźniana matematyka, która ułatwi Ci dobór właściwego rozmiaru stanika. Na szczęście nie trzeba się jej uczyć na pamięć jak tabliczki mnożenia? Ale warto podczas przymierzania biustonosza mieć pod ręką tabelkę z rozmiarami siostrzanymi – to pomoże sprawnie wybrać właściwy rozmiar.

Miseczka C – czy to na pewno Twój rozmiar biustonosza?

Wiele kobiet na pytanie o to, jaki rozmiar biustonosza nosi, odpowiada: „mam rozmiar A/B/C itd.”. Czy to wystarczy? Niestety nie. Na tej podstawie nawet doświadczona brafitterka nie jest w stanie dobrać idealnego biustonosza. Brakuje jej jednej, kluczowej informacji. Sprawdź, jakiej!

Obalamy mity o bieliźnie cz. I

Wokół bielizny narosło mnóstwo mitów, w które niestety zdarza nam się do tej pory wierzyć. Pora się z nimi rozprawić!

Miseczka B – czy to na pewno Twój rozmiar biustonosza?

Czy miseczka A zawsze jest mniejsza od B? Niekoniecznie! Jak to możliwe? Sprawdź, co warto wiedzieć na ten temat. Być może niektóre informacje będą dla Ciebie zaskoczeniem!

Miseczka A – czy to na pewno Twój rozmiar biustonosza?

Wśród kobiet panuje powszechne przekonanie, że miseczka A zawsze jest mniejsza od B, B od C, C od D i tak dalej. Na pierwszy rzut oka takie rozumowanie wydaje się w pełni uzasadnione i logiczne. A jak jest naprawdę? Ta informacja może Cię zaskoczyć!

Jak dbać o włosy zimą? Wywiad z trycholożką, Karoliną Czyżowską

Zima to czas, kiedy nasze włosy szczególnie są narażone. O tym jak dbać o włosy o tej porze roku rozmawiamy z trycholożką, Karoliną Czyżowską