Blog - co nowego?

0 komentarze
25 odsłony

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Warto się do niego dobrze przygotować, aby nic nie zakłóciło nam zabawy z bliskimi. Rezerwacja sali, zakup sukienki czy wygodnych butów to jednak nie wszystko. Jedną z głównych ról w stylizacji ślubnej kobiet odgrywa ONA – bielizna. Jak dobrać biustonosz do sukienki ślubnej? Oto kilka naszych propozycji.

0 komentarze
46 odsłony

Dzień Kobiet tuż, tuż, czas zatem pomyśleć o prezencie z tej okazji. Każda z nas lubi otrzymywać kwiaty czy biżuterię, jednak nic tak nie poprawia humoru jak piękna bielizna, prawda? Sprawdź nasze propozycje biustonoszy na każdy rodzaj biustu. Spraw sobie prezent w dniu swojego święta lub podpowiedz bliskim, co chciałabyś otrzymać.

0 komentarze
35 odsłony

Czy wiesz, że polskie biustonosze kradną serca Amerykanek? Mamy nadzieję, że skradły też i Twoje! Polscy producenci kobiecej bielizny zyskują kolejne klientki na całym świecie i to nie bez powodów. Sprawdź, co kryje się za tym sukcesem.

0 komentarze
55 odsłony

Duży biust to atut, choć jego posiadaczki pewnie niejednokrotnie myślą inaczej. Dlaczego? Ponieważ noszą źle dobrany stanik. Podpowiemy Ci, jak dobrać biustonosz na duży biust, aby wymodelować sylwetkę i odciążyć kręgosłup.

0 komentarze
316 odsłony

Współczesny rynek bieliźniany rozwija się niezwykle dynamicznie. Producenci bielizny stoją przed nie lada wyzwaniem – muszą pogodzić aktualne trendy w modzie ze zmieniającymi się potrzebami kobiet. Obecnie bielizna damska powinna być nie tylko praktyczna, ale i wygodna oraz modna. Jak pogodzić tradycję z nowoczesnością? Jak znaleźć złoty środek, dzięki któremu każda z nas będzie mogła kupić swój idealny biustonosz? Odpowiedzi należy szukać w materiałoznawstwie. Odpowiednio dobrane materiały i dodatki pozwalają stworzyć stanik na miarę XXI wieku.

0 komentarze
58 odsłony

Walentynki tuż, tuż! Święto zakochanych niezmiennie kojarzy się nam z różami, piosenkami o miłości i serduszkami. Jaki prezent na Walentynki ucieszy każdą kobietę? Oczywiście, że seksowna bielizna!

0 komentarze
53 odsłony

Czasy, w których obowiązywały sztywne kanony piękna, minęły. Ulice miast przemierzają pewne siebie kobiety, które nie tracą czasu na myślenie o swoich niedoskonałościach, a wręcz przeciwnie – chętnie je podkreślają. To czas wolności wyboru i życia według własnych zasad. Linia Sofie powstała z myślą o kobietach, które żyją w zgodzie z samą sobą. W języku angielskim słowo „soft” oznacza „miękki, delikatny”. Dla nas „soft” to wewnętrzna równowaga, samoakceptacja i spokój ducha.

0 komentarze
94 odsłony

Każda nasza kolekcja to efekt pracy całego zespołu Samanty. Wspólnie dbamy o to, aby na sklepowe półki trafiała najwyższej jakości bielizna, odpowiadająca różnym potrzebom naszych Klientek. To właśnie z myślą o Was, Drogie Panie, starannie dobieramy kroje, materiały i hafty. Jak wygląda praca nad kolekcjami Samanty? Oto poszczególne etapy naszego działania:

0 komentarze
65 odsłony

W ofercie Samanty pojawiła się nowa propozycja o tajemniczej nazwie Figi Kwiat Kobiecości. Tym razem nie chodzi jedynie o nowy model majtek, a o bieliznę z niezwykle ważnym przesłaniem. Dołącz do nas i wspieraj Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości!

0 komentarze
444 odsłony

Dobranie biustonosza do małego biustu potrafi być nie lada wyzwaniem. Bogaty wybór krojów i zdobień staników przyprawia często o zawrót głowy, jednak warto pamiętać, że 75B nie jest wcale najpopularniejszym rozmiarem biustonosza Polek. Jaki stanik do małych piersi jest odpowiedni?