Archiwum bloga - Listopad 2023

Historia bielizny. Wywiad z Marią Molenda

Jak wyglądały pantalony? Co to są gorsety? Jaką funkcję spełniała bielizna w dawnych czasach? O historii bielizny rozmawiamy dzisiaj z kostiumolożką, Marią Molendą.

Biustonosz Balkonetka. Co to znaczy?

Dlaczego tworzymy tak wiele rodzajów biustonoszy? Bierzemy pod uwagę to, że nasze klientki mają różną budowę i kondycję biustu oraz inne oczekiwania odnośnie bielizny. Chcemy przybliżyć Wam różne rodzaje biustonoszy i na naszym blogu znajdziesz ich charakterystykę. Dzisiaj przyszła pora  balkonetkę.

Jak założyć biustonosz?

Biustonosz możesz założyć na kilka sposobów, lecz niestety nie każdy jest poprawny. Nawyk dobrego zakładania biustonosza wpływa na kondycję naszej bielizny, komfort noszenia oraz pomaga w znalezieniu idealnie dopasowanego stanika.

Kształt piersi a dobór biustonosza – czy to ma jakieś znaczenie?

Okrągłe, smukłe i asymetryczne. Jak gruszki lub wisienki. Kształt piersi to cecha indywidualna, podobnie jak rozmiar. Czy masz wpływ na to, jak wyglądają? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – za pomocą odpowiednio dobranego stanika, możesz je wymodelować, uzyskując taki efekt, o jakim marzysz. Poznaj 6 podstawowych kształtów piersi i znajdź idealny biustonosz dla siebie.