BIUSTONOSZE PLUNGE

Produkty: 8

Filtruj:

Cena:
160
279
Rozmiar:
Kolor:
Model:
Nazwa oferty:
Linia:
Typ:

BIUSTONOSZE PLUNGE

Biustonosze plunge są idealne do głębokich dekoltów i podkreślenia biustu. Biustonosze charakteryzują się obniżonym mostkiem, przez co dekolt jest wyeksponowany. Fason z głębokim dekoltem jest idealny do wydekoltowanych kreacji, dzięki czemu biustonosz nie będzie widoczny pod żadnym strojem.

Samanta Lingerie posiada biustonosze typu plunge na każdą okazję. Jeśli jesteś miłośniczką głębokich dekoltów, mamy w swojej ofercie modele na co dzień oraz wersje bardziej zmysłowe. Kolekcja biustonoszy z głębokim dekoltem w Samanta Lingerie jest pełna kolorów, koronek, wzorów i wspaniałych detali.

Cechy biustonosza typu plunge

Biustonosz plunge to stanik idealny do kreacji z dużym dekoltem. Posiada nisko osadzony mostek, dzięki czemu nawet przy sukienkach z większym dekoltem V stanik pozostanie niewidoczny. Stanik plunge występuje najczęściej w wersji usztywnianej. Miseczki mocno unoszą oraz zbliżają piersi do dekoltu. Plunge to stanik idealny dla kobiet, które lubią mocne eksponowanie piersi.

Jak powinnam dopasować biustonosz plunge?

Podobnie jak w przypadku każdego innego rodzaju biustonosza, najważniejszą kwestią jest idealne dopasowanie. Skorzystaj z naszego obszernego  przewodnika po modelach biustonoszy, aby dowiedzieć się, jak dobrać biustonosz, który zapewni najlepsze i najwygodniejsze dopasowanie. Jeśli więc nie masz pewności jak powinien pasować biustonosz typu plunge zapraszamy na bloga lub do kontaktu z naszymi brafitterkami.