Dobrze dobrany biustonosz to taki, który pasuje do rozmiaru i kształtu piersi, ale nie tylko. Liczy się także właściwe dopasowanie stanika do rodzaju kreacji oraz potrzeb kobiety. Producenci oferują wiele modeli biustonoszy, a jednym z nich jest biustonosz full cup. Co kryje się pod tą nazwą?

Stanik full cup – dla kogo jest on odpowiedni?

Full cup, jak nazwa wskazuje, to pełna miska. Biustonosz full cup to zatem biustonosz z pełnymi miseczkami, zakrywającymi znaczną część lub nawet całe piersi. Tego typu konstrukcja to propozycja przede wszystkim dla kobiet ze średnim i dużym biustem oraz z mniej jędrnymi piersiami. Stanik full cup charakteryzuje się nie tylko zabudowanymi miskami, ale również wysokim mostkiem, odpowiednią szerokością ramiączek oraz szerokim pasem obwodu. Miseczki typu full cup ładnie zaokrąglają piersi i delikatnie zbierają je do środka. Co więcej, ten model stanika zapewnia stabilne podtrzymanie biustu i jest bardzo wygodny w noszeniu. To propozycja idealna na co dzień! Z racji zabudowanej konstrukcji biustonosz full cup nie nadaje się do noszenia pod kreacje z dekoltami. Na szczęście w takim przypadku mamy do wyboru wiele innych modeli bielizny.

Jaki biustonosz full cup wybrać?

Na rynku dostępne są modele biustonosza full cup miękkie, półmiękkie i usztywniane. Do wyboru, do koloru! W sklepie Samanty również znajdziesz wiele konstrukcji staników typu full cup, odpowiadających różnym potrzebom kobiet. Co możemy Ci zaproponować?

Biustonosz na duży biust

Model A911 to miękki stanik z fiszbinami. Biustonosz ma nieodpinane ramiączka, których szerokość jest dopasowana do rozmiaru bielizny. Aby zwiększyć komfort noszenia, wewnętrzna strona ramiączek jest podszyta miękką pianką. Model A911 ma głębokie, pełne miski i szerokie boki z pionowymi fiszbinami. Stanik jest uszyty z dzianiny Simplex, gwarantującej stabilne podtrzymanie biustu.  Górną część miseczek zdobi haft lub koronka. Model A911 jest dostępny w rozmiarach do miski P.

                                      

Od lewej: Lea A911, Anabelle A911 (wkrótce w sprzedaży), Lika A911, Juno A911, Rosalia A911

Model A922 to kolejny miękki stanik z fiszbinami. Wysoki komfort noszenia stanika zapewniają ramiączka podszyte miękką pianką, szeroki pas obwodu z pionowymi fiszbinami i głębokie miski. Stanik zbiera piersi do środka i je zaokrągla, a dodatkowe podszycie miseczek zapewnia lekkość konstrukcji. Szerokość ramiączek dopasowano do rozmiaru stanika. Biustonosz jest dostępny w rozmiarach do miski M.

                                      

Od lewej: Viola A922, Sweet A922, Hazel A922, Donna A922, Daniela A922 (wkrótce w sprzedaży) 

Model A925 to kolejny stanik na duży biust, tym razem półmiękki. Podobnie jak poprzednie biustonosze ma on szeroki pas obwodu z pionowymi fiszbinami i nieodpinane ramiączka podszyte miękką pianką. Stanik full cup A925 to także dolna część misek wzmocniona pianką, co pozwala stabilnie podtrzymać piersi. Model mocno zbiera piersi do dekoltu, ładnie je eksponując. Górną część misek zdobi haft. Stanik jest dostępny w rozmiarach do miseczki M (szerokość ramiączek jest dopasowana do rozmiaru biustonosza).

Biustonosz na średni biust

Model A143 to biustonosz full cup na średni biust. Jest to miękki stanik z fiszbinami i nieodpinanymi ramiączkami. Stanik unosi piersi, nadając im ładny kształt i optycznie powiększając. Wzdłuż ramiączek dodano elastyczną siateczkę, która nie tylko zdobi bieliznę, ale i zapewnia stabilne podtrzymanie mniej jędrnych piersi. Szerokość ramiączek oczywiście dopasowano do rozmiaru stanika. Biustonosz jest dostępny w rozmiarach do miseczki J.   

                                          

Od lewej: Midnight A925, Lea A143 (wkrótce w sprzedaży), Pola A925, Hazel A143, Viola A143

Udostępnij ten wpis

Powiązane produkty