Dobrze dobrany biustonosz to taki, który pasuje do rozmiaru i kształtu piersi. Producenci bielizny oferują wiele modeli biustonoszy, a jednym z nich jest biustonosz full-cup. Co kryje się pod tą nazwą?

Stanik full-cup – dla kogo jest on odpowiedni?

Full-cup, jak nazwa wskazuje, to pełna miska. Biustonosz full-cup to zatem stanik z pełnymi miseczkami, zakrywającymi znaczną część piersi. Tego typu konstrukcja to propozycja przede wszystkim dla kobiet ze średnim i dużym biustem. Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet z mniej jędrnymi piersiami. Stanik full-cup charakteryzuje się nie tylko zabudowanymi miseczkami, ale również wysokim mostkiem, odpowiednią szerokością ramiączek oraz szerokim pasem obwodu. Miseczki typu full-cup zaokrąglają piersi i delikatnie zbierają je do środka dekoltu. Ten model stanika zapewnia stabilne podtrzymanie biustu.

Jaki biustonosz full-cup wybrać?

Staniki full-cup są dostępne na rynku w wersjach miękkich, półmiękkich i usztywnianych. W naszej ofercie również znajdziesz wiele konstrukcji biustonoszy typu full-cup, odpowiadających różnym potrzebom kobiet. Co możemy Ci zaproponować?

Biustonosze full-cup dla dużych biustów

Model A911 to miękki stanik z fiszbinami. Biustonosz subtelnie unosi i zbiera piersi, romantycznie eksponując dekolt. Miseczki zdobi haft lub koronka, nadając całej konstrukcji lekkiego wyglądu. A911 posiada szerokie ramiączka i odpowiednio szeroki pas obwodu. Aby zwiększyć komfort noszenia, wewnętrzna strona ramiączek jest podszyta miękką pianką.

ZOBACZ MODEL A911

Model A922 to kolejny miękki stanik full-cup z fiszbinami. Biustonosz subtelnie unosi i zbiera piersi, w znacznym stopniu je zakrywając. Miseczki podobnie jak w fasonie A911 ozdobione są haftami lub koronkami. Wysoki komfort noszenia stanika zapewniają szerokie ramiączka, dodatkowo podszyte miękką pianką oraz szeroki pas obwodu.

ZOBACZ MODEL A922

Biustonosze full-cup na średni biust

Model A125 to miękki stanik z fiszbinami. Krojem nawiązuje do popularnego biustonosza bralette. Subtelnie zbiera i dyskretnie unosi piersi. Posiada wydłużoną linię miseczek, co w zmysłowy sposób uwydatnia dekolt.

ZOBACZ MODEL A125

Model A192 to rodzaj stanika full-cup, który nie posiada fiszbin. To stanik, który zachwyci wielbicielki naturalnego modelowania biustu – subtelnie zbiera i unosi piersi. A192 to fason idealny na co dzień. Miseczki wykonane z haftu lub koronki sprawiają, że będzie to również idealne uzupełnienie eleganckich stylizacji.

ZOBACZ MODEL A192

A143 to jeden z ulubionych fasonów naszych klientek. To miękki stanik z fiszbinami, który subtelnie zbiera piersi do dekoltu i mocno je unosi. Zapewnia świetne podtrzymanie biustu i wyjątkowy komfort użytkowania. A143 posiada wydłużone miseczki, które nadadzą zmysłowości codziennym stylizacjom.

Który biustonosz full-cup skradł Twoje serce? :)

ZOBACZ MODEL A143