Biustonosz full cup – co to znaczy?

Dobrze dobrany biustonosz to taki, który pasuje do rozmiaru i kształtu piersi, ale nie tylko. Liczy się także właściwe dopasowanie stanika do rodzaju kreacji oraz potrzeb kobiety. Producenci oferują wiele modeli biustonoszy, a jednym z nich jest biustonosz full cup. Co kryje się pod tą nazwą?

Stanik full cup – dla kogo jest on odpowiedni?

Full cup, jak nazwa wskazuje, to pełna miska. Biustonosz full cup to zatem biustonosz z pełnymi miseczkami, zakrywającymi znaczną część lub nawet całe piersi. Tego typu konstrukcja to propozycja przede wszystkim dla kobiet ze średnim i dużym biustem oraz z mniej jędrnymi piersiami. Stanik full cup charakteryzuje się nie tylko zabudowanymi miskami, ale również wysokim mostkiem, odpowiednią szerokością ramiączek oraz szerokim pasem obwodu. Miseczki typu full cup ładnie zaokrąglają piersi i delikatnie zbierają je do środka. Co więcej, ten model stanika zapewnia stabilne podtrzymanie biustu i jest bardzo wygodny w noszeniu. To propozycja idealna na co dzień! Z racji zabudowanej konstrukcji biustonosz full cup nie nadaje się do noszenia pod kreacje z dekoltami. Na szczęście w takim przypadku mamy do wyboru wiele innych modeli bielizny.

Jaki biustonosz full cup wybrać?

Na rynku dostępne są modele biustonosza full cup miękkie, półmiękkie i usztywniane. Do wyboru, do koloru! W sklepie Samanty również znajdziesz wiele konstrukcji staników typu full cup, odpowiadających różnym potrzebom kobiet. Co możemy Ci zaproponować?

Biustonosz na duży biust:

Bielizna ślubna - Duży biust

Model A911 to miękki stanik z fiszbinami. Biustonosz ma nieodpinane ramiączka, których szerokość jest dopasowana do rozmiaru bielizny. Aby zwiększyć komfort noszenia, wewnętrzna strona ramiączek jest podszyta miękką pianką. Model A911 ma głębokie, pełne miski i szerokie boki z pionowymi fiszbinami. Stanik jest uszyty z dzianiny Simplex, gwarantującej stabilne podtrzymanie biustu. Górną część miseczek zdobi haft lub koronka. Model A911 jest dostępny w rozmiarach do miski P.

Model A922 to kolejny miękki stanik z fiszbinami. Wysoki komfort noszenia stanika zapewniają ramiączka podszyte miękką pianką, szeroki pas obwodu z pionowymi fiszbinami i głębokie miski. Stanik zbiera piersi do środka i je zaokrągla, a dodatkowe podszycie miseczek zapewnia lekkość konstrukcji. Szerokość ramiączek dopasowano do rozmiaru stanika. Biustonosz jest dostępny w rozmiarach do miski M.

Bielizna Ślubna Samanta

Bielizna ślubna - Duży biust

Model A925 to kolejny stanik na duży biust, tym razem półmiękki. Podobnie jak poprzednie biustonosze ma on szeroki pas obwodu z pionowymi fiszbinami i nieodpinane ramiączka podszyte miękką pianką. Stanik full cup A925 to także dolna część misek wzmocniona pianką, co pozwala stabilnie podtrzymać piersi. Model mocno zbiera piersi do dekoltu, ładnie je eksponując. Górną część misek zdobi haft. Stanik jest dostępny w rozmiarach do miseczki M (szerokość ramiączek jest dopasowana do rozmiaru biustonosza).

Biustonosz na średni biust:

Model A143 to biustonosz full cup na średni biust. Jest to miękki stanik z fiszbinami i nieodpinanymi ramiączkami. Stanik unosi piersi, nadając im ładny kształt i optycznie powiększając. Wzdłuż ramiączek dodano elastyczną siateczkę, która nie tylko zdobi bieliznę, ale i zapewnia stabilne podtrzymanie mniej jędrnych piersi. Szerokość ramiączek oczywiście dopasowano do rozmiaru stanika. Biustonosz jest dostępny w rozmiarach do miseczki I.

Bielizna Ślubna Samanta

Bielizna ślubna - Duży biust

BONUS! Na koniec mamy dla Ciebie jeszcze jedną propozycję biustonosza full cup. Jest nią model A461, który wyróżniają termicznie profilowane miski z pianki spacer 3D. To nowość w naszej ofercie, którą Ci serdecznie polecamy! Biustonosz idealnie dopasowuje się do biustu, zapewniając stabilne potrzymanie średnich i dużych piersi. Dodatkowy boczny panel miseczek zbiera piersi do środka, naturalnie je eksponując. Ramiączka mają funkcję zapięcia na szyi, możliwe jest także obniżenie tyłu obwodu stanika. Biustonosz jest dostępny w rozmiarach do miseczki H.

Który biustonosz full cup skradł Twoje serce? :)

Udostępnij ten wpis

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.