Archiwum bloga - Czerwiec 2024

Dlaczego mam bardzo małe piersi? Możliwe przyczyny

Zarówno mały biust, jak i duży uchodzi za kwestię mocno subiektywną. Niektóre kobiety mają piersi w średnim rozmiarze, mimo to postrzegają je jako niewielkie. Wiele zależy od indywidualnych oczekiwań i norm lansowanych w mediach. Nie bez znaczenia pozostaje także proporcjonalność biustu do sylwetki. Te same piersi u drobnej kobiety mogą wydawać się pełne, a u krąglejszej dość drobne. Ponadto duży wpływ na ich odbiór wywiera sposób osadzenia i kształt. Dlaczego mam małe piersi? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Zdradzamy przyczyny posiadania drobnego biustu.

Jak korzystać z natury latem? Wywiad z zielarką Barbarą Malinką

Wybierz się z nami w wyjątkową podróż po Beskidach, czyli miejscach, gdzie powstaje nasza bielizna. Rozmawiamy dzisiaj z zielarką Barbarą Malinką.

Wybierz się z nami w podróż w najdalsze zakątki świata. Nowa kolekcja Samanta

Najbardziej fascynuje nas to, co nieodkryte. Miejsca, ludzie, kultury - inspirują, budzą pasję i ciekawość. Najnowsza kolekcja marki Samanta to szeroko rozumiana podróż. Podróż po świecie - pozwalająca nam poznać jego najskrytsze zakątki. Kultury, które są dla nas egzotyczne napełniają inspiracją, budzą pasję i ciekawość. Podróż to także nowe możliwości, jakie daje nam świat cyfrowy. Dzięki niemu możemy udać się w wirtualną eskapadę w dowolne miejsce na ziemi siedząc we własnym fotelu. Jest też inny wymiar podróży - w głąb samej siebie: w poszukiwaniu własnego „ja”, piękna oraz kobiecości.

Masaż piersi - jak i dlaczego warto go wykonywać?

Masaż piersi to prosty sposób na relaks, ujędrnienie i delikatne powiększenie biustu. Wykonywany regularnie przynosi obiecujące rezultaty. Jak prawidłowo wykonać masaż piersi?

Nie taka Pani uroda - wywiad o endometriozie z Magdaleną Biłas

Statystyki mówią, że nawet co 10 kobieta w wieku rozrodczym cierpi na endometriozę. Świadomość na temat tej choroby jest coraz większa. Dzisiaj rozmawiamy z Magdaleną Biłas, znaną jakoEndoMagda, która na Instagramie prowadzi profil @walka_z_endometriozą.

Asymetria piersi - jak znaleźć idealny stanik na asymetryczny biust?

Asymetria piersi dla niektórych z nas może być źródłem kompleksów. Nierówne piersi generują także całkiem przyziemne problemy, związane chociażby z zakupem odpowiedniej bielizny. Ciężko nam znaleźć dobrze dobrany biustonosz, co powoduje frustrację. Wyjaśniamy, dlaczego jedna pierś jest większa od drugiej i jak sobie z tym poradzić.