Tworząc bieliznę Samanta, bierzemy pod uwagę to, jak bardzo różnią się ciała i potrzeby kobiet. Staramy się dbać o każdą Klientkę, oferując pomoc w doborze bielizny oraz możliwość dopasowania jej do Twoich indywidualnych wymagań. Masz pewność, że biustonosz nie tylko zachwyci Cię modnym designem, ale i zapewni maksymalny komfort noszenia. Prawidłowo dobrana bielizna w odpowiedni sposób podkreśli Twój biust, poprawi wygląd sylwetki oraz wpłynie na Twoją pewność siebie. Co możemy Ci zaoferować?

W 2010 roku powołałyśmy do życia Program Indywidualnego Doboru Bielizny (IDB), w ramach którego każda Klientka Samanty może zgłosić chęć wykonania poprawek w dowolnym biustonoszu naszej marki. Zgodnie z Twoją sugestią możemy m.in. wymienić akcesoria w biustonoszu, przyszyć ramiączka na stałe czy dopasować ich szerokość do Twoich potrzeb. IDB to także adaptacja biustonosza do karmienia czy możliwość doszycia kieszonki na wkładki lub protezy dla Amazonek. To tylko kilka z propozycji – zakres usług wraz z ich cennikiem znajdziesz w tabeli.

Jak dołączyć do programu IDB? To prostsze, niż Ci się wydaje! Wystarczy, że zgłosisz chęć skorzystania z usługi już na etapie zakupów (w sklepie online lub w naszych sklepach firmowych/współpracujących z nami butikami). Czas realizacji usługi jest uzależniony od rodzaju nakładanych poprawek i wynosi około 30 dni.

UWAGA! Program IDB obejmuje tylko bieliznę marki Samanta. W ramach usługi nie wykonujemy napraw bielizny używanej.

NAZWA USŁUGI

CENA BRUTTO

Dopasowanie ramiączek

35,00

Doszycie kieszonek na wkładki

49,00

Regulacja obwodu

35,00

Uszycie ramiączek

39,00

Wymiana akcesoriów

35,00

Adaptacja biustonosza do karmienia

39,00

Adaptacja biustonosza dla Amazonek

99,00