Archiwum bloga - Maj 2024

Dodaj swojej bieliźnie pazura!

Czy musisz mieć bieliznę na co dzień i na większe wydarzenia? Czy potrzebujesz innej bielizny na dni, kiedy chcesz być codzienną wersją siebie i na takie, w których pragniesz poczuć się jak bogini? Nie! Twoja bielizna jest wystarczająca. Jednak warto mieć w swojej szafie akcesoria, dzięki którym dodasz sobie jeszcze więcej zmysłowości. Dodatki, takie jak: pas do pończoch, harness bra czy podwójne ramiączka nie tylko podkreślą Twoją kobiecość, ale także dodadzą wyjątkowego uroku każdemu strojowi.

Rozstępy na piersiach – jak wyglądają i jak się ich pozbyć?

Rozstępy to czerwone, bladoróżowe lub białe pręgi, które pojawiają się, gdy pękają włókna kolagenowe i elastynowe. Wielu kobietom odbierają pewność siebie, stanowią bowiem powszechny problem. Do powstawania rozstępów na piersiach najczęściej dochodzi podczas karmienia piersią i w ciąży. Przyczyną jest szybki przyrost masy ciała. Jak możesz poprawić kondycję skóry?

Łatwiej się śmiać, gdy nikt nie patrzy. Wywiad z Aleksandrą Radomską

Jesteś ciekawa, z czym wiąże się profesja stand-upera? I czy łatwo rozśmieszyć Polaków? Dzisiaj, całkiem na poważnie, rozmawiamy o poczuciu humoru z Aleksandrą Radomską.

Piersi a owulacja – o przyczynach bólu w piersiach

Dlaczego piersi bolą przed okresem? To pytanie, które często zadają sobie zarówno nastolatki, jak i dojrzałe kobiety. Ból piersi to powszechna dolegliwość, która często budzi niepokój. W większości przypadków źródłem dyskomfortu są naturalne procesy zachodzące w organizmie. Jaki jest związek między owulacją a bólem piersi? Podpowiadamy, co zrobić, żeby zmniejszyć dyskomfort.