Archiwum bloga - Kwiecień 2024

Odparzenia pod piersiami – jak im zaradzić? Co robić, gdy się pojawią?

Odparzenia pod piersiami to dość powszechny problem, który może wystąpić u każdej kobiety, niezależnie od wieku. Czy istnieją domowe sposoby, które mogą pomóc w złagodzeniu takich dolegliwości jak wysypka, swędzenie czy czerwone plamy pod biustem? Kiedy otarcia wymagają konsultacji lekarskiej? Sprawdź, co zrobić, żeby zminimalizować dyskomfort.

Outfit of the month - styled by Sara Mackiewicz

„Moją modową filozofią jest klasyczna elegancja. Zawsze stawiam na ponadczasowe zestawienia, w których biały t-shirt lub koszula jest niezastąpionym elementem. Dodając subtelne złote dodatki, podkreślam prostotę i wyrafinowanie każdej stylizacji. Dla mnie klasyka nigdy nie wychodzi z mody! “

Menopauza to naturalny etap życia. Wywiad z Emilią Pobiedzińską

Czym charakteryzuje się menopauza? Jak się do niej przygotować? I przede wszystkim... czy należy się jej bać? O menopauzie rozmawiamy dziś z Emilią Pobiedzińską.

Jak zmniejszyć obwód stanika?

Zauważyłaś, że Twój ulubiony stanik nie leży już tak jak wcześniej i mimo że zapinasz go na ostatnią haftkę, wciąż jest zbyt luźny? Zanim wyruszysz na poszukiwanie nowego biustonosza, sprawdź, czy da się go zmniejszyć. Oto 3 sprawdzone sposoby. Niektóre z nich możesz wykorzystać, nawet jeśli nie masz zdolności krawieckich!