Archiwum bloga - Październik 2023

Porozmawiajmy o piersiach. Wywiad z Katarzyną Sałatą

Różowy październik to czas, kiedy szczególnie zwracamy uwagę na zdrowie kobiet.  O badaniach piersi rozmawiamy dzisiaj z Katarzyną Sałatą, trenerką brafittingu i ekspertką w dopasowaniu bielizny, prowadzącą profil www.dobrakreacja.pl 

Szeroki rozstaw biustu – jaki stanik wybrać?

Posiadasz szeroko rozstawione piersi i zależy Ci, żeby zbliżyć je do siebie? Wystarczy dobrze dobrany stanik. Odpowiedni model sprawi, że będziesz czuła się komfortowo przez cały dzień. Sprawdź, jakie fasony najlepiej modelują szeroko rozstawiony biust, a jakich lepiej unikać.

Bieliźniana szafa kapsułowa

Czym jest szafa kapsułowa? To zbiór uniwersalnych i dobrych jakościowo ubrań, z których możesz stworzyć wiele stylizacji na różne okazje. Bielizna to podstawa stylizacji i nie możemy o niej zapomnieć podczas konstruowania szafy kapsułowej. Ważne jest nie tylko to, co widać, ale również to, co chowamy pod ubraniem.

Biustonosz half-cup. Co to znaczy?

Szukasz stanika, który pomoże Ci osiągnąć pożądany efekt stylizacyjny? Ale jak odnaleźć się w gąszczu tylu fasonów biustonoszy? Który będzie idealny dla Twojej kondycji biustu? Jaki będzie pasował do konkretnego dekoltu? Który wymodeluje piersi tak, jak chciałabyś, żeby wyglądały? Spieszymy z pomocą! Dzisiaj opowiemy o staniku half-cup.