BIELIŹNIANY BABINIEC

Firmę Samanta w 99% stanowią kobiety. Doskonale, z własnego doświadczenia wiemy jak ważny jest wygodny stanik, w którym czujemy się po prostu atrakcyjne. Dlatego, naszym celem jest tworzyć bieliznę piękną i jednocześnie wygodną. Taką, która da nam poczucie pewności, że przez cały dzień biustonosz pozostanie na swoim miejscu. Jednocześnie wiedząc, że pod ubraniem mamy coś wyjątkowego, dopasowanego pod nasze, indywidualne potrzeby.

INDYWIDUALNY DOBÓR BIELIZNY

Produkcję bielizny Samanta można przyrównać do chirurgicznej precyzji, gdzie liczy się każdy milimetr. Nasze biustonosze składają się średnio z 30-stu elementów, które dzięki pracy projektanta, konstruktorów i krawców łączą się w całość. Szczegóły, niuanse, precyzyjnie skrojone elementy – to właśnie one decydują o wyjątkowości bielizny Samanta. Czasami jeden biustonosz odszywamy kilkanaście razy, do momentu aż będzie wyglądał i podtrzymywał biust perfekcyjnie.

Działamy w idei brafittingu wierząc, że dobrze dobrany biustonosz poprawi zarówno wygląd ciała jak i samopoczucie. Każda z nas jest wyjątkowa i zasługuje na to, aby czuć się komfortowo i kobieco. Dlatego nasza oferta składa się z około 100 rozmiarów w 20-stu różnych konstrukcjach, tak aby każda kobieta znalazła swój, idealnie dopasowany biustonosz.

JAKOŚĆ

Pracujemy tylko na materiałach dobrych jakościowo, z dostawcami posiadającymi certyfikat Oeco Tex® Standard 100. W ten sposób zapewniamy gwarancję, że produkt nie jest szkodliwy dla zdrowia oraz, że przetrwa lata a nie jeden sezon.

Współpracujemy z dostawcami w większości z Europy. Hafty i koronki pochodzą z Włoch, Szwajcarii oraz Polski. Dzianiny, haczyki czy fiszbiny sprowadzamy z Hiszpanii, Portugalii i Niemiec. Własnoręcznie wykonujemy kokardki, które zdobią naszą bieliznę.

MADE IN POLAND

Szyjemy w Polsce, w Makowie Podhalańskim. Mamy własną szwalnię, w której niezmiennie od ponad 25 lat powstaje bielizna Samanta. Własna produkcja pozwala nam szybko reagować na trendy i potrzeby konsumentów.

WSPARCIE

Figi Kwiat Kobiecości to specjalny model stworzony dla Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości. Cały dochód ze sprzedaży majtek przeznaczony jest na zakup Cytobusa – mobilnego gabinetu cytologicznego, w którym będzie można pobrać darmową cytologię w każdym zakątku polski. Figi mają za zadanie przypominać o regularnych badaniach cytologicznych. Wykonane z najwyższej jakości, certyfikowanych materiałów zapewnią komfort przez cały dzień.

Dołącz do akcji i pomagaj razem z Samanta.