BIUSTONOSZE MULTIWAY

Produkty: 3

Filtruj:

Cena:
29
269
Rozmiar:
Kolor:
Model:
Nazwa oferty:
Linia:
Typ:

BIUSTONOSZE MULTIWAY

Biustonosz multiway to obowiązkowy stanik dla każdej kobiety. Jest to biustonosz do zadań specjalnych! Pozwala w zależności od potrzeb, na różne upięcia ramiączek lub wymianę tyłu na silikonowy. Zmysłowo powiększa i zaokrągla biust. Idealny do głębokich dekoltów na plecach. To biustonosz do letnich stylizacji lub na specjalne okazje.

Zalety biustonosza multiway:

Biustonosz multiway to biustonosz, który powinna mieć w szafie każda kobieta. To biustonosz wielofunkcyjny, który dopasujesz do większości bardziej skomplikowanych stylizacji. Zazwyczaj multiway występuje w fasonach usztywnianych z fiszbinami. Jego charakterystyczną cechą jest możliwość zapinania ramiączek na wiele sposobów.

Jak dobrać biustonosz multiway?

Większość biustonoszy multiway ma proste, gładkie miseczki, które są niewidoczne pod obcisłym strojem. Aby pomóc Ci w wyborze idealnego biustonosza multiway, skorzystaj z naszego obszernego  przewodnika po modelach biustonoszy, aby dowiedzieć się, jak dobrać biustonosz, który zapewni najlepsze i najwygodniejsze dopasowanie.

Biustonosz multiway na ślub

Biustonosz na Twój wielki dzień! Biustonosze multiway są idealne do ślubnych stylizacji. Mamy w ofercie szereg biustonoszy białych lub w jasnych kolorach, które można założyć pod suknię ślubną.