Archiwum bloga - Czerwiec 2023

Jak kupić biustonosz przez internet?

Zakupy on-line stały się bardzo popularne. Kupowanie bez wychodzenia z domu jest wygodne i zajmuje o wiele mniej czasu niż bieganie po galeriach handlowych. Czy kupienie stanika przez internet jest trudniejsze niż dobranie innych części garderoby? Dzięki naszemu przewodnikowi wszystko stanie się dla Ciebie jasne.

4 żywioły w nowej kolekcji Samanty

Jakie jesteśmy? Nieraz szalone, kiedy indziej unosimy się nad ziemią, a czasami potrzebujemy czasu na wyciszenie i ucieczkę przed światem. Jesteśmy różne, mamy odmienne nastroje. W nadchodzącym sezonie zaprezentujemy bieliznę, która będzie idealnym uzupełnieniem każdej pogody ducha.Kolekcja inspirowana 4 żywiołami to nasza podróż w głąb ziemi, spacer w chmurach i niebezpieczne igranie z ogniem. Zobacz, co przygotowaliśmy na nadchodzący sezon jesień-zima 2023.

Czy Twoje ciało jest gotowe na lato? Wywiad z Olą Kisiel

Nadchodzi lato. To czas wakacyjnych wyjazdów, górskich wycieczek i wyjść na plażę. I z tym ostatnim niestety niektóre z nas mogą mieć problem. Wiele kobiet obawia się pokazania na plaży w stroju kąpielowym. Jak się do tego przygotować i nabrać pewności siebie? O samoakceptacji porozmawiamy z Olą Kisiel @kisielle