BIUSTONOSZE USZTYWNIANE

Produkty: 46

Filtruj:

Cena:
59
299
Rozmiar:
Kolor:
Model:
Nazwa oferty:
Linia:
Typ:

BIUSTONOSZE USZTYWNIANE

Termin "biustonosz usztywniany" bywa często używany zamiennie ze stanikiem typu push-up. Jednakże, pomimo pewnych podobieństw, to nie jest to samo. Usztywnienie nie zawsze oznacza obecność dodatkowych wkładek w miseczkach powiększających biust. 

Biustonosz usztywniany, nazywany również padded bra, to stanik o wzmocnionej konstrukcji. Jego zadaniem jest mocne modelowanie biustu. Może występować w różnych krojach: plunge, bardotka, strapless (bez ramiączek) czy balkonetka. We wszystkich wariantach posiada miseczki wykonane z pianki, która zakrywa brodawki. Usztywniona miseczka nie zawsze wiąże się z dodawaniem objętości piersiom – biustonosz typu padded bra może, ale nie musi, być jednocześnie push-up'em. Głównym celem usztywnienia jest zapewnienie właściwego kształtowania biustu.

Jaka jest różnica między klasycznym biustonoszem a biustonoszem usztywnianym?

Główna cecha wyróżniająca biustonosz usztywniany na tle innych, polega zgodnie z nazwą, na usztywnieniu miseczki, a konkretniej na wypełnieniu jej pianką.

Jakie są zalety usztywnianego biustonosza?

Biustonosze usztywniane są stworzone po to, aby nadać Twoim piersiom oczekiwany kształt. Pod względem wyglądu  są podobne do biustonoszy typu T-shirt Bra, chociaż wiele biustonoszy usztywnianych ma wzory lub hafty. Do produkcji naszej bielizny używamy wysokiej jakości koronek oraz haftów. Biustonosze usztywniane mają na celu stworzenie iluzji pełniejszego dekoltu, więc są doskonałe dla kobiet, które chcą mocno wymodelować biust.

Czy istnieją różne fasony biustonoszy usztywnianych?

Biustonosze usztywniane są dostępne w wielu różnych fasonach. W naszej ofercie znajdziesz min. usztywniane bardotki, biustonosze plunge, padded, ¾ padded, multiway, a także T-shirt Bra wykonane ze specjalnej pianki Spacer.

Jaka jest różnica między stanikami usztywnianymi a push-up?

Biustonosze push-up posiadają dodatkowe wypełnienie na dole miseczek, natomiast biustonosze usztywniane są równomiernie wyściełane na całej miseczce. 

Czy biustonosze usztywniane sprawiają, że piersi wyglądają na większe?

Tak, choć nie wszystkie. W przypadku modeli przeznaczonych dla średnich i dużych biustów, nie wszystkie biustonosze usztywniane powiększą optycznie biust.

Czy lepiej nosić biustonosz usztywniany czy nieusztywniany?

To, czy powinnaś nosić biustonosz usztywniany, zależy od Twoich preferencji. Biustonosze usztywniane zapewnią mocniejsze modelowanie piersi niż biustonosze nieusztywniane.  Pamiętaj by zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie biustonosza, gdyż jest to kluczowy aspekt który zapewni wygodę jego użytkowania.

Kiedy wybrać biustonosz usztywniany?

Biustonosze usztywniane mogą być odpowiednie zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia. Szeroka oferta pozwoli Ci zaopatrzyć się w komplety na każdą okazję. Biustonosze dostępne są w wielu kolorach, od klasycznej czerni i bieli, przez biustonosze cieliste aż po szeroką gamę innych kolorów. W naszej ofercie również znajdziesz biustonosze usztywniane, które urozmaicą Twoją kolekcję bielizny.

Jaki rozmiar biustonosza wybrać?

Podobnie, jak w przypadku każdego innego rodzaju biustonosza, najważniejszą kwestią jest idealne dopasowanie. Skorzystaj z naszego obszernego  przewodnika po modelach biustonoszy, aby dowiedzieć się, jak dobrać biustonosz, który zapewni najlepsze i najwygodniejsze dopasowanie. Aby zapewnić Ci dodatkową pomoc w znalezieniu idealnego dopasowania, przygotowaliśmy wiele materiałów na naszym blogu, dzięki którym z pewnością znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.