BIUSTONOSZE DO KARMIENIA

Filtruj:

Przepraszamy za niedogodności.

Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria

BIUSTONOSZE DO KARMIENIA

Biustonosze do karmienia zawierają specjalne klipsy na miseczkach, aby umożliwić łatwy dostęp do piersi w celu karmienia piersią. Biustonosze do karmienia mają miękkie miseczki, i zazwyczaj posiadają  szersze ramiączka, aby zapewnić maksymalny komfort. 

 

Co to jest biustonosz do karmienia? Czym różni się od biustonosza do odciągania pokarmu?

Biustonosze do karmienia umożliwiają łatwy dostęp do piersi lub odciągania pokarmu dzięki specjalnej funkcji, jakimi są rozpinane miseczki. Biustonosze do karmienia wyglądają dość podobnie do tych, które nosisz na co dzień i są dostępne w wielu różnych fasonach.  Z kolei biustonosze do odciągania pokarmu utrzymują kołnierze laktatora na miejscu podczas odciągania pokarmu, dzięki specjalnym otworom w miseczkach.

 

Korzyści z używania biustonosza do karmienia

Dla większości kobiet biustonosze do karmienia zdecydowanie ułatwiają karmienie piersią lub odciąganie pokarmu. Wystarczy odpiąć klips i odsłonić pierś, co może być trudne, jeśli nosisz klasyczny stanik. Biustonosze do karmienia są specjalnie zaprojektowane do tego celu.

Czy staniki ciążowe i do karmienia są takie same?

Nie, biustonosze dla kobiet w ciąży i do karmienia to nie to samo. Biustonosze ciążowe są przeznaczone do noszenia przez cały okres ciąży, aby podtrzymywać rosnące piersi, podczas gdy biustonosze do karmienia są zaprojektowane tak, aby umożliwić wygodne i łatwe karmienie piersią. 

Kiedy kupować biustonosze do karmienia?

Chociaż biustonosze do karmienia są przeznaczone przede wszystkim do karmienia piersią, możesz je nosić także podczas ciąży i po jej zakończeniu. Naszą najlepszą radą jest kupowanie biustonoszy ciążowych przez cały okres ciąży, a następnie biustonoszy do karmienia, gdy zbliża się termin porodu. Klipsy ułatwiające karmienie sprawiają, że karmienie piersią jest wygodne, ponieważ umożliwiają łatwy dostęp do piersi, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Czy biustonosze do karmienia są potrzebne?

Biustonosze do karmienia nie są niezbędne, ale są zdecydowanie zalecane jeśli zamierzasz karmić piersią. Bardzo ważne jest również upewnienie się, że biustonosz do karmienia jest odpowiednio dopasowany, ponieważ źle dobrany może doprowadzić do zatkania kanalików i zapalenia piersi.