Archiwum bloga - Grudzień 2023

Znaleźć komfort w dyskomforcie. Wywiad o morsowaniu z Katarzyną Jakubowską

Morsowanie to obecnie najmodniejsza zimowa aktywność. Rozmawiamy o nim z Katarzyną Jakubowską, Mistrzynią Polski w morsowaniu.

Stanik dla dziewczynki – jak wybrać pierwszy biustonosz z miseczkami?

Twoja córka wchodzi w wiek dojrzewania i potrzebuje pierwszego biustonosza? To idealny moment na wspólne, kobiece zakupy. Źle dobrany stanik powoduje dyskomfort i negatywnie wpływa na rozwój piersi. Odbiera pewność siebie i buduje w głowie przekonanie, że „jeśli coś uciska i uwiera, to tak ma być”. Wiele dziewczynek dojrzewa więc w przekonaniu, że wygodne biustonosze nie istnieją. Dlatego tak ważne jest budowanie świadomości u nastolatek. Jaki powinien być pierwszy stanik dla dziewczynki?

Za ciasny stanik – 5 typowych objawów

Po zdjęciu stanika czujesz, że w końcu możesz odetchnąć? W miejscu, gdzie były ramiączka lub zapięcie pojawiają się bolesne otarcia? To typowe objawy zbyt ciasnego stanika. Po czym jeszcze rozpoznać źle dobrany biustonosz?

Daj się przenieść do Krainy Czarów – nowa kolekcja marki Samanta

Są chwile, gdy marzysz by choć na moment uciec od rzeczywistości? Niezależnie od tego, czy twardo stąpasz po ziemi, czy lubisz bujać w obłokach, gdzieś głęboko w Tobie drzemie odrobina… magii. Obudź ją w sobie z nową kolekcją Samanty. Zaczaruj swoje zmysły i jak za dotknięciem różdżki przenieś się do innego wymiaru marzeń i iluzji.

Zabłyśnij w święta i Sylwestra! Wywiad ze stylistką Ewą Berdychowską

Z okazji nadchodzących świąt postanowiłyśmy porozmawiać ze specjalistką zajmującą się profesjonalnym doborem stylizacji. O tym jak być modną w świątecznym czasie opowiedziała nam stylistka Ewa Berdychowska.