Archiwum bloga - Wrzesień 2022

Czym zaskoczy „Samanta” w nowej kolekcji jesień-zima 2022?

Kolekcja jesień-zima 2022 to wybuch kolorów. Barwy nie tylko nadają bieliźnie niepowtarzalnego charakteru, ale również odzwierciedlają nasze uczucia i wpływają na samopoczucie noszących ją kobiet. Kolory mogą uspokoić, zrelaksować albo pobudzić. A co o nowej kolekcji powie nam główna projektantka marki „Samanta”? Przeczytajcie wywiad z Kornelią Adamek.

Samoakceptacja. To nie jest takie łatwe

Przeglądając się w lustrze zastanawiasz się, czy chce mi się coś robić z moim ciałem, czy może jest dobrze tak, jak jest. Myśląc w czym iść na wesele, wahasz się, czy kupować nową sukienkę, bo czy ona, nawet taka piękna, ale w rozmiarze 42 doda Ci uroku? A może taka stara „sprzed dzieci” trochę za ciasna się nada… Idąc na basen masz szczerą nadzieję, że nie spotkasz nikogo znajomego a planując wakacje jesteś przerażona tym, że będziesz musiała pokazać się na plaży w stroju kąpielowym? To kompleksy utrudniają Ci życie, a tak nie powinno być.

Kiedy czas na wymianę biustonosza?

Biustonosz, jak każdy element garderoby zużywa się i spiera. Im częściej go nosimy, tym szybciej jego stan się pogarsza. Przyjmuje się, że stanik powienien służyć nam średnio 2 lata. Jednak wiele zależy od tego, jak o niego dbamy. Kiedy jest dobry moment na wymianę biustonosza i co z nim wtedy zrobić?