Dlaczego tworzymy tak wiele rodzajów biustonoszy? Bierzemy pod uwagę to, że nasze klientki mają różną budowę i kondycję biustu oraz inne oczekiwania odnośnie bielizny. Chcemy przybliżyć Wam różne rodzaje biustonoszy i na naszym blogu znajdziesz ich charakterystykę. Dzisiaj przyszła pora balkonetkę.

Charlotte A123, biustonosz balkonetka

Jak wygląda biustonosz balkonetka?

Balkonetki to biustonosze, które stabilnie podtrzymują biust w każdym rozmiarze oraz zmysłowo go modelują. Na rynku dostępne są dwa rodzaje balkonetek. Pierwsze charakteryzują się niskozabudowanymi miseczkami, które zakrywają około ¾ piersi i posiadają jedno lub dwa pionowe cięcia. Mają wysoki mostek, a ich konstrukcja sprawia, że piersi są mocno wyeksponowane. Podnoszą i zaokrąglają piersi.

Drugi rodzaj balkonetek charakteryzuje się mocniej zabudowanymi miseczkami, które posiadają trzy cięcia (pionowe i poziome). Wyżej zabudowane miseczki sprawiają, że są to staniki także dla mniej jędrnych biustów. Te balkonetki sprawiają, że piersi są bardziej zaokrąglone i zbliżone do dekoltu.

kształt balkonetki

Dla kogo jest biustonosz balkonetka?

Balkonetka to fason, w którym każda kobieta będzie czuć się dobrze. Świetnie podkreśla zarówno obfity biust, jak i drobne piersi.

Różne fasony balkonetek gwarantują, że znajdziesz biustonosz, który pomoże Ci uzyskać wymodelowanie piersi, jakiego potrzebujesz. Wybór odpowiedniej balkonetki zależy od Twojego rozmiaru, jędrności biustu oraz efektu, jaki chcesz osiągnąć. Nie ma uniwersalnego fasonu balkonetki. Podczas przymierzania balkonetki w salonie zdradź brafitterce, czego oczekujesz od swojego biustonosza. Znajdzie ona dla Ciebie idealny model. Jeśli szukasz stanika, który mocno wyeksponuje i uniesie biust, wybierz fason z miseczkami posiadającymi jedno lub dwa pionowe cięcia (np. A142). Natomiast jeżeli oczekujesz subtelnego zaokrąglenia i większego zbliżenia piersi – zdecyduj się na balkonetkę z trzema cięciami (np. A123).

Jaki biustonosz balkonetkę wybrać?

Balkonetki to biustonosze zarówno dla średnich, dużych, jak i bardzo dużych biustów. Na rynku znajdziesz oferty balkonetek zarówno w wersji soft, jak i push-up. Jakie balkonetki znajdziesz w naszej ofercie?

Biustonosze balkonetki dla bardzo dużych biustów:

Fason A911 to miękki stanik z fiszbinami przeznaczony zarówno dla jędrnych, jak i mniej jędrnych piersi. Biustonosz ma szerokie, nieodpinane, podszyte miękką pianką ramiączka, które gwarantują komfort w trakcie noszenia. Model A911 ma głębokie, pełne miseczki i szeroki obwód, który pewnie podtrzyma bardzo duży biust. Biustonosz zbiera i unosi piersi, subtelnie je eksponując. Stanik jest uszyty ze stabilnej dzianiny, gwarantującej idealne podtrzymanie biustu. Miseczki zdobi haft lub koronka. Jest dostępny do miseczki P.

biustonosze balkonetki

ZOBACZ BIUSTONOSZ BALKONETKA A911

Model A922 to również miękki stanik z fiszbinami. Posiada ramiączka podszyte miękką pianką, szeroki pas obwodu i głębokie miseczki, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort noszenia. Stanik zbiera piersi do środka i je zaokrągla, a dodatkowe podszycie miseczek zapewnia jednocześnie lekkość i stabilność konstrukcji. W porównaniu do fasonu A911, model ten w większym stopniu zakrywa piersi. Jest przeznaczony zarówno dla jędrnych, jak i mniej jędrnych piersi. Produkujemy go do miseczki M.

balkonetki na dużym biuście

ZOBACZ BIUSTONOSZ BALKONETKA A922

Biustonosze balkonetki na średni biust:

Model A145 to miękki stanik z fiszbinami przeznaczony zarówno dla jędrnych, jak i mniej jędrnych biustów. Fason ten mocno unosi oraz subtelnie zbiera biust do dekoltu. Jego miseczki wykonane są z przyjemnego w dotyku haftu. Fason A145 jest dostępny aż do miseczki J. To jedna z naszych najnowszych konstrukcji, którą doceniły już kobiety.

balonetki na średnim biuście

ZOBACZ BIUSTONOSZ BALKONETKA A145

Model A142 to eksponujący piersi fason, wykonany z haftu. Subtelnie zbiera piersi do dekoltu i mocno je unosi. Jest przeznaczony dla jędrnych biustów. Niska zabudowa miseczek sprawia, że to stanik pasujący do wielu stylizacji – zarówno z mniejszym, jak i większym dekoltem. A142 to jeden z naszych bestsellerowych fasonów i prezentujemy go w wielu liniach. Jest dostępny do miseczki H.

haftowane biustonosze balkonetki

ZOBACZ BIUSTONOSZ BALKONETKA A142

Fason A123 to miękki stanik z fiszbinami, który subtelnie zbiera i unosi piersi. Jego miseczki wykonane są z subtelnej koronki i tiulu stabilnego. Delikatnie podkreśla dekolt. Ze względu na obniżony mostek jest to fason idealny do sukienek z bluzek z większym dekoltem. Jest dostępny do miseczki J.

koronkowe balkonetki

ZOBACZ BIUSTONOSZ BALKONETKA A123

Jeżeli szukasz biustonosza, który będzie pasował do wielu stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i wieczorowych, to balkonetka jest idealnym rozwiązaniem. Zadba o idealne podtrzymanie biustu i sprawi, że poczujesz się bardzo zmysłowo. W wyborze odpowiedniego rozmiaru pomoże Ci doświadczona brafitterka, którą spotkasz w profesjonalnych salonach brafittingowych lub podczas wirtualnej konsultacji, którą posiadamy w swojej ofercie.

symbol samanta