Przeglądając się w lustrze zastanawiasz się, czy chce mi się coś robić z moim ciałem, czy może jest dobrze tak, jak jest. Myśląc w czym iść na wesele, wahasz się, czy kupować nową sukienkę, bo czy ona, nawet taka piękna, ale w rozmiarze 42 doda Ci uroku? A może taka stara „sprzed dzieci” trochę za ciasna się nada… Idąc na basen masz szczerą nadzieję, że nie spotkasz nikogo znajomego a planując wakacje jesteś przerażona tym, że będziesz musiała pokazać się na plaży w stroju kąpielowym? To kompleksy utrudniają Ci życie, a tak nie powinno być.

 BLOG_1.jpg

Samoakcepcja. To takie trudne słowo, nie tylko do wymówienia

Czy można akceptować swoje ciało takim jakim jest? Czy ciągle ślepo walczyć o ten idealny rozmiar rezygnując z wielu rzeczy, które dają radość? A może warto popatrzeć w lustro, uśmiechnąć się do dziewczyny, którą widzisz mimo, że jej ciało ma boczki, większe uda lub bliznę po cesarce? Czy ta dziewczyna jest nieszczęśliwa, bo ma cellulit i rozstępy?

Nie! I to jest właśnie ciałopozytywność

To akceptowanie u siebie, ale i u innych różnorodności w wyglądzie. To pokochanie siebie z wszystkim atutami, co jest akurat prostsze, ale także ze swoimi niedoskonałościami, bo każda z nich sprawia, że nie ma takiej drugiej J

BLOG_2.jpg

Nie tylko rozmiar S jest seksowny

Kobiety w rozmiarze L czy XL z pięknymi krągłościami i szczerym uśmiechem także mogą podobać się sobie w lustrze. Bo rozmiar ubrań czy miseczka stanika nie jest wyznacznikiem kobiecości. Samoakceptacja i ciałopozytywność to słowa, które bardzo dobrze brzmią, lecz nie wszystkim kobietom tak łatwo wprowadzić tę teorię w życie. Kompleksy potrafią nas zdominować, a wtedy uwierzenie w siebie wcale nie jest łatwe.

Czy może pomóc Ci w tym bielizna?

Tak! Bo chociaż jej nie widać, to stanowi ważny element stylizacji. Idealnie dobrany stanik pomaga utrzymać piersi, które po kilku ciążach czy wielu miesiącach karmienia nie mają już takiej jędrności, jak gdy się miało 18 lat. Majtki w dobrym rozmiarze ukryją boczki. Ale bielizna ma jeszcze jedną bardzo dużą wartość - dodaje pewności siebie. Czy w pięknym, delikatnym biustonoszu, który ładnie eksponuje biust czujesz się jak gwiazda filmowa na wielkiej gali? Wydaje nam się, że tak!

Pokochaj siebie!

BLOG_3.jpg