Każda nasza kolekcja to efekt pracy całego zespołu Samanty. Wspólnie dbamy o to, aby na sklepowe półki trafiała najwyższej jakości bielizna, odpowiadająca różnym potrzebom naszych Klientek. To właśnie z myślą o Was, Drogie Panie, starannie dobieramy kroje, materiały i hafty. Jak wygląda praca nad kolekcjami Samanty? Oto poszczególne etapy naszego działania:

1. Projektowanie

Praca nad nową kolekcją Samanty zaczyna się na długo przed powstaniem jakiegokolwiek zarysu kolekcji. Co pół roku bierzemy udział w targach w Paryżu, podczas których zapoznajemy się z nadchodzącymi trendami na dany sezon i podpatrujemy pracę światowej sławy projektantów. To dla nas cenne źródło inspiracji, choć nie najważniejsze. W pracy nad każdą kolekcją najważniejsze jesteście Wy, nasze Klientki. Wsłuchujemy się w Wasze prośby i sugestie, zastanawiamy, jakie modele bielizny spełnią Wasze oczekiwania. Stawiamy na Wasz komfort i zdrowie, dodając do tego szczyptę najnowszych trendów. Zachowujemy równowagę między estetyką a komfortem, co, jak pokazuje zadowolenie kobiet z całego świata, przynosi najlepsze efekty. Tworzymy pierwszy zarys kolekcji, wybierając kroje i typy haftów, które chcemy użyć. Współpracujemy z dostawcami z Polski, jak i m.in. Hiszpanii, Włoch czy Szwajcarii. Jakość materiałów jest dla nas kluczowa.

PROJEKTOWANIE

2. Badania fokusowe

Propozycja kolekcji jest poddawana badaniom fokusowym na grupie naszych kontrahentów oraz klientów detalicznych. Ten cenny dialog między Samantą a potencjalnymi użytkowniczkami bielizny pozwala na wysłuchanie sugestii oraz poznanie ocen naszej pracy. Opinia badanych jest dla nas niezwykle ważna. To na jej podstawie przedstawiamy finalną propozycję nowej kolekcji.

BADANIA FOCUSOWE

3. Szyjemy!

Bielizna Samanta powstaje w naszej pracowni w Makowie Podhalańskim. Pracujemy na sprawdzonych szablonach, jednak dokładnie kontrolujemy każdą sztukę bielizny, która opuszcza szwalnię. Współpracujemy z grupą ok. 100 kobiet, które testują biustonosze dobrane do ich typów sylwetek. Jeśli trzeba, jeden biustonosz odszywamy nawet 10 razy. Naszą bieliznę wyróżnia lekkość konstrukcji bez względu na rozmiar biustonosza. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego praca nad danym modelem kończy się dopiero wtedy, gdy jego konstrukcja jest po prostu perfekcyjna.

SZYJEMY

4. Droga na sklepowe półki i indywidualny dobór bielizny

Gdy całość kolekcji jest już gotowa, pozostaje nam dostarczyć bielizną do Waszych rąk. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie biustonosza. Właściwa bielizna nie tylko ładnie modeluje sylwetkę, ale i ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Wspieramy ideę Indywidualnego Doboru Bielizny i współpracujemy z salonami, które oferują usługę braffitingu. Biustonosz musi być dobrany nie tylko do rozmiaru i kształtu piersi, ale również do potrzeb danej kobiety. Staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich kobiet, dlatego w ofercie Samanty znajduje się obecnie ponad 20 konstrukcji biustonoszy, dostępnych w rozmiarach od A do P. Zachęcamy do dołączenia do naszej drużyny #samantateam!

SKLEP

źródło infografik: https://icons8.com/