Masz problem z doborem bielizny? A może marzysz o tym, aby Twój ulubiony model biustonosza Samanty miał np. szersze ramiączka? Spieszymy z pomocą! Program Indywidualnego Doboru Bielizny (IDB) to oferta dla wszystkich Klientek Samanty. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego stanika, jak i dopasujemy konkretny jego model do Twoich potrzeb. 

Blog_Baner w tekście_Poziomy_04.jpg

Jak dobrać biustonosz do kształtu piersi?

Pisałyśmy to już wiele razy i napiszemy jeszcze raz – odpowiednio dobrana bielizna to klucz do sukcesu. Każda z nas jest inna, ma inne ciało i piersi. Podczas wybierania biustonosza należy zwrócić uwagę nie tylko na rozmiar biustu, ale też i jego kształt, czy też konkretne potrzeby kobiety. Inny model wybierze młoda mama, która karmi piersią, inny Amazonka, a inny kobieta z bardzo dużym biustem. Dobry biustonosz to taki, który podtrzymuje piersi i ładnie je eksponuje.

Jeśli masz problem z doborem biustonosza, skorzystaj z porad doświadczonych brafitterek. Na naszej stronie znajdziesz listę naszych sklepów firmowych oraz sieci sklepów partnerskich. Personel salonu dołoży wszelkich starań, aby pomóc Ci w wyborze idealnego biustonosza!

Blog_Baner w tekście_Poziomy_03.jpg

IDB, czyli dopasuj bieliznę do swoich potrzeb!

Indywidualny Dobór Bielizny to odpowiedź na potrzeby naszych klientek, które chciałyby dopasować bieliznę Samanty do indywidualnych wymagań. Jakie zmiany możemy dla Ciebie wprowadzić?

Stabilne potrzymanie piersi to podstawa, dlatego zachęcamy do indywidualnego dopasowania wielkości obwodu stanika. Możesz również zdecydować się na dopasowanie ramiączek, ich wymianę lub doszycie na stałe do modelu. Wolisz szersze ramiączka, a może chcesz skrócić ich długość lub zamienić wersję ozdobną na gładką? Żaden problem!

Samanta zapewnia również przystosowanie biustonosza do karmienia. Doskonale wiemy, że w tym przypadku liczy się stabilność, brak ucisku i wygoda. W naszej ofercie znajduje się również usługa przystosowania biustonosza dla Amazonek i doszycie kieszonki na wkładkę lub protezę. Możesz też zdecydować się na doszycie kieszonek na wkładki, które zwiększą efekt push-up.  Zapewniamy także wymianę akcesoriów – haczyków, ozdób, zapięć itp.

Jeśli masz pytania odnośnie Programu Indywidualnego Doboru Bielizny, napisz do nas lub zadzwoń.  Usługa IDB jest płatna, cennik znajdziesz poniżej. Pamiętaj, że IDB nie obejmuje naprawy bielizny używanej.

CENNIK_IDB_1.jpg