Czy istnieje bielizna, która wydobywa z kobiecych kształtów ich największe atuty? Taka, która pozwala całą atencję skierować na piękno ciała, nie odwracając uwagi intensywnymi wzorami czy zabudowaną formą? Oczywiście, istnieje! Poznaj nasze transparentne biustonosze. Jesteśmy przekonani, że Cię zachwycą!

Z czego szyjemy prześwitujące biustonosze?

Prześwitujące staniki mogą wydawać się delikatne, a mimo to są niesamowicie wytrzymałe i  podtrzymują biusty każdej wielkości. Transparentność i lekkość w biustonoszach zawdzięczamy tiulowi stabilnemu. Dzięki temu wyjątkowemu materiałowi możemy produkować bardzo subtelne staniki.

Co to znaczy, że tiul jest stabilny? Nie jest rozciągliwy i ma odpowiednią gramaturę. W jego skład wchodzą nowoczesne włókna poliestrowe, które pozornie są lekkie, jednak cechuje je bardzo duża wytrzymałość i odporność na ścieranie.

Tiul, który wykorzystujemy do produkcji prześwitujących staników jest pozyskiwany z Włoch. Posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, co daje nam to pewność, że produkty które sprzedajemy mają ph przyjazne dla skóry oraz są wolne od substancji szkodliwych.

Tiul stabilny to baza, którą łączymy z ozdobnymi haftami, nadającymi całości projektu wyjątkowości i oryginalnego charakteru. Haft to zdobienie, która polega na wyszywaniu wzorów za pomocą igły i nici. Dzięki tej metodzie możemy Wam zaoferować szeroką gamę różnokolorowych linii z niezwykłymi motywami.

Chciałabyś więcej przeczytać o naszych haftach? 

PRZECZYTAJ POST

 

Biustonosze prześwitujące na duże biusty?

Staniki transparentne są w stanie podtrzymać bardzo duże piersi. Jak to w ogóle możliwe? Stabilne podtrzymanie otrzymamy łącząc ze sobą powyżej opisany tiul stabilny, perfekcyjną konstrukcję i jakościowe materiały o odpowiednich parametrach.

Zacznijmy od podstaw doboru biustonosza. Najważniejszą rolę w konstrukcji stanika odgrywa obwód, który podtrzymuje biust w około 80%. Obwody wykonujemy z dobrej jakości dzianiny oraz odpowiednio szerokiej gumy. Ważne są również ramiączka, które podszywamy miękką pianką, co gwarantuje wygodę noszenia. Uwagę przykładamy również do fiszbin, które doskonale pomagają modelować piersi.

Zależy nam, aby każdy element doskonale spełniał swoje zadanie, był wytrzymały i idealnie współgrał z ruchami ciała.

Poznaj nasze transparentne staniki!

W naszej ofercie znajdują się modele transparentnych biustonoszy dla kobiet z bardzo dużym biustem. Przejrzyj również nasze propozycje staników na drobne i większe biusty.

ZOBACZ OFERTĘ