Jesteś świadomą konsumentką i zależy Ci na pełnej informacji na temat produktów, które kupujesz? To bardzo dobrze! My też nie chcemy mieć przed Tobą żadnych tajemnic. W tym tekście znajdziesz wszystkie informacje na temat naszej bielizny.

Biustonosz miękki, Charlotte beżowy A144

Gdzie powstaje bielizna Samanta?

Jesteśmy dumni z tego, że od 31 lat szyjemy w Polsce wyjątkową bieliznę. Nasza szwalnia mieści się w Makowie Podhalańskim. Jesteśmy obecni na każdym etapie cyklu produkcji. Dzięki temu osobiście dbamy o najwyższą jakość naszych produktów.

Wszystko, co musisz wiedzieć o naszych materiałach

Nasza projektantka przykłada wielką wagę, aby materiały, z których szyjemy bieliznę były dobre jakościowo i bezpieczne dla skóry naszych klientek. Świadczą o tym certyfikaty. Wszystkie materiały i dodatki, z których tworzymy bieliznę posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który potwierdza, że są one bezpieczny dla skóry. Nasze metalowe fiszbiny oraz dodatki posiadają certyfikat na brak obecności niklu w składzie surowcowym. Zajrzyj do opisów produktów na naszej stronie. Znajdziesz tam szczegółową informację dotyczącą składu materiałowego każdego elementu biustonosza.

Projektantka Samanta Lingerie

Skąd sprowadzamy materiały?

Doskonałe jakościowo materiały i oryginalne wzory to znak rozpoznawczy naszej marki. Od lat współpracujemy z doświadczonymi i zaufanymi dostawcami materiałów. Dzięki czemu jesteśmy pewni, że oferujemy naszym klientkom niepowtarzalny produkt najwyższej jakości.

Materiały i dodatki sprowadzamy z całej Europy. Dzianiny i tiule sprowadzane są z Włoch, Niemiec i Hiszpanii. Dodatki produkują dla nas firmy z Włoch i Hiszpanii. Koronki produkowane są we Włoszech i Niemczech. Hafty w Szwajcarii i Polsce. Cieszymy się, że polskie firmy oferują materiały na światowym poziomie, a zamawiając je możemy także wspierać polską gospodarkę.

Numery fasonów biustonoszy Samanta

Czy masz swój ulubiony fason biustonosza Samanta? Zastanawiałaś się może kiedyś, co oznaczają numery fasonów naszych biustonoszy? Już tłumaczymy! Każdy z modeli staników ma przypisaną literę „A” i numer.

• Fasony rozpoczynające się od 9 to staniki miękkie dla bardzo dużych biustów. (rozmiary od 65H do 95J).
• Fasony zaczynające się od 1 to miękkie staniki dla średnich i dużych biustów (rozmiary od 65D do 85D)
• Fasony rozpoczynające się od 3 to staniki usztywniane, z push-upem który można wyciągać (rozmiary od 65D do 85G)
• Modele zaczynające się od 4 to staniki z termicznie profilowaną miseczką z wbudowanym na stałe push-upem (rozmiary od 65C do 85D) 

Olette A911, Adelina A143, Lara A332, Charlotte A475

Spójrz na metkę. Jakie informacje na niej znajdziesz?

Najważniejsze informacje o produkcie znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz oczywiście na metkach. Zwracasz na nie uwagę? Odpowiednie dbanie o bieliznę wydłuży czas jej użytkowania.

Metka zawiera przede wszystkim zalecenia dotyczące prania i pielęgnacji biustonosza. Określa, czy biustonosz można prać w pralce, czy lepiej jest stosować delikatne pranie ręczne. Metki są skarbnicą wiedzy na temat pielęgnacji i bezpieczeństwa bielizny. Jeżeli będziesz podążać za tymi wskazówkami, Twój komplet dłużej Ci posłuży.

Biustonosz miękki, Lara czarny A142

Na metkach Samanta znajdziesz informacje:

  • jak prać bieliznę. Pamiętaj, aby staniki prać ręcznie. Szybkie wirowanie może skutkować odkształceniem się fiszbin oraz uszkodzeniem materiału.

- Pranie ręczne. Maksymalna temperatura 40 stopni- bielizna wykonana z haftów i koronek

- Pranie ręczne. Maksymalna temperatura 30 stopni- bielizna wykonana z floku

  • na temat suszenia bielizny. Biustonoszy nie należy suszyć w suszarce ani prasować. Gorące powietrze może doprowadzić do odkształceń, zniszczenia elastycznych elementów i zmiany koloru.

- Nie prasować

- Nie suszyć w suszarce bębnowej

  • o praniu chemicznym. Bielizny nie czyść chemicznie i nie wybielaj. Może to skutkować osłabieniem delikatnych włókien.

- Nie wybielać

- Nie czyścić chemicznie

Wszystkie aspekty techniczne naszej bielizny, której opisujemy wyżej, są dla nas niezwykle ważne. Stoimy na straży najwyższej jakości produktu, który oferujemy. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się transparentnością łańcucha dostaw i produkcji.

Symbol Samanta Lingerie