W ofercie Samanty pojawiła się nowa propozycja o tajemniczej nazwie Figi Kwiat Kobiecości. Tym razem nie chodzi jedynie o nowy model majtek, a o bieliznę z niezwykle ważnym przesłaniem. Dołącz do nas i wspieraj Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości!

Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości powstała z inicjatywy Idy Karpińskiej, która wygrała walkę z rakiem szyjki macicy. Fundacja ma celu wsparcie kobiet zmagających się z RSM oraz rakiem jajnika. W ciągu ostatnich lat przeprowadzono wiele akcji edukacyjnych i kampanii społecznych, zachęcając kobiety do regularnych badań i walki o swoje zdrowie oraz życie.

Charytatywne majtki Kwiat Kobiecości

Samanta to firma stworzona przez kobiety dla kobiet. Chętnie bierzemy udział w akcjach charytatywnych, a wsparcie Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości jest dla nas bardzo ważne. We współpracy z Fundacją stworzyłyśmy nowy model majtek – Figi Kwiat Kobiecości – który można kupić w sklepie Samanta. Figi wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są bezpieczne dla zdrowia i zapewniają wysoki komfort noszenia. Przód majtek zdobi symbol Fundacji, czyli czerwony Kwiat Kobiecości. Cały dochód ze sprzedaży fig zostanie przekazany na zakup Cytobusa – mobilnego gabinetu cytologicznego, w którym każda z nas będzie mogła wykonać bezpłatne badanie cytologiczne. Zakup Cytobusa to nadrzędny cel Fundacji, a dzięki wspólnemu działaniu możemy go zrealizować!

Charytatywne majtki Kwiat Kobiecości

Pamiętaj! Raz w roku wykonaj badanie cytologiczne i USG dopochwowe. Regularne badania pomagają w szybkim wykryciu ewentualnych zmian i rozpoczęciu leczenia. Im szybsza diagnoza, tym większa szansa na całkowite wyleczenie! Jeśli jesteś w grupie ryzyka (Twoje krewne I stopnia chorowały na raka), poproś swojego lekarza o skierowanie na badanie genetyczne, które pozwoli określić prawdopodobieństwo zachorowania w Twoim przypadku. Dbaj o własne zdrowie dla siebie i swoich bliskich!