Bóle kręgosłupa, karku, a nawet głowy to częsty problem kobiet mających duży biust. Dodajmy do tego wrzynające się ramiączka, odparzenia pod biustem i kłopot z doborem bielizny. Oto główne i najczęstsze problemy posiadaczek dużych piersi. I to właśnie te problemy sprawiają, że kobiety zaczynają nie lubić swego biustu. Pamiętaj, że duże piersi nie są problemem, wystarczy właściwie o nie zadbać. W jaki sposób? Odpowiednią bielizną!

Biustonosz do dużego biustu ma za zadanie zapewnić podtrzymanie piersi i ich ładne ułożenie. Kobiety o pełniejszych piersiach powinny zatem wybierać stabilne konstrukcje, które zapewnią im wysoki komfort noszenia oraz odpowiedni wygląd piersi i całej sylwetki. Warto podkreślić, że za stabilne podtrzymanie biustu odpowiada w głównej mierze obwód stanika, a nie ramiączka.

Jak odpowiednio dobrać biustonosz do dużego biustu?

Obwód biustonosza musi być szeroki, aby nie wbijał się w ciało. Dobrze, aby został on również wzbogacony pionowymi fiszbinami, które zapobiegają rolowaniu się materiału. Biustonosz musi dobrze przylegać do ciała. Warto również zwrócić uwagę na gumy wszyte w obwód biustonosza. Zbyt wąskie i wiotkie mogą wrzynać się w ciało, powodując dyskomfort.

Dobry stanik do dużych piersi charakteryzują również pełne, głębokie miseczki, które obejmują całą pierś i zapobiegają jej wypadaniu na zewnątrz. Zalecanym fasonem biustonosza jest ten o nazwie full cup. Nie można zapominać także o samych ramiączkach. Ich szerokość powinna być dopasowana do rozmiaru stanika. Zbyt wąskie i źle wyregulowane mogą powodować otarcia i odciski. Dobrym rozwiązaniem jest wybór stanika z ramiączkami podszytymi miękką pianką po wewnętrznej stronie.

Zobacz jak prawidłowo dobrać biustonosz. 

 

Co jeszcze trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze stanika do dużego biustu?

Pas obwodu, miseczki i ramiączka to niejedyne elementy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie stanika. Duży biust jest ciężki. Warto sprawdzić, czy fiszbiny, regulatory lub haczyki są wytrzymałe. Znacznie lepiej sprawdzają się elementy metalowe niż plastikowe. Te drugie pod ciężarem biustu mogą się po prostu złamać. Ważne są także same haftki. Szerokie haftki z regulacją to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie dla biustonosza do dużego biustu.

I jeszcze jedna ważna sprawa – stanik na duży biust nie musi być nudny. Modne kolory, motywy, zdobienia – sięgaj po bieliznę dobrej jakości, z szeroką rozmiarówką i ładnym designem. To nie tylko inwestycja w dobry wygląd biustu, ale i Twoje samopoczucie i zdrowie. Jeśli to możliwe, skorzystaj z porad brafitterki. Dobierze dla Ciebie odpowiedni stanik. Możesz być zaskoczona, gdy poda Ci Twój właściwy rozmiar biustonosza!

                               BLOG_PC.jpg

Biustonosze do dużego biustu - propozycje Samanty

W naszej ofercie znajdziesz wiele konstrukcji na duży biust, które zapewnią Ci wysoki komfort noszenia oraz podtrzymają piersi. Przykładem mogą być modele A922 i A911. To miękkie staniki z fiszbinami. Wewnętrzna strona ramiączek została podszyta miękką pianką, a szerokie boki mają dodatkową pionową fiszbinę. Wszystko po to, aby maksymalnie zwiększyć Twój komfort.

                 ZOBACZ BIUSTONOSZE NA DUŻY BIUST