Duży biust to atut, choć jego posiadaczki pewnie niejednokrotnie myślą inaczej. Dlaczego? Ponieważ noszą źle dobrany stanik. Podpowiemy Ci, jak dobrać biustonosz na duży biust, aby wymodelować sylwetkę i odciążyć kręgosłup.

Duży biust – duże problemy?

Bóle kręgosłupa, karku, a nawet głowy to częsty problem kobiet mających duży biust. Dodajmy do tego wrzynające się ramiączka, odparzenia pod biustem i kłopot z doborem bielizny. Oto główne i najczęstsze problemy posiadaczek dużych piersi. I to właśnie te problemy sprawiają, że kobiety zaczynają nie lubić swego biustu. Pamiętaj, że duże piersi to spory atut, wystarczy jedynie właściwie o niego zadbać. W jaki sposób? Odpowiednią bielizną!

Biustonosz do dużego biustu ma za zadanie zapewnić podtrzymanie piersi i ich ładne ułożenie. Kobiety o pełniejszych piersiach powinny zatem wybierać stabilne konstrukcje, które zapewnią im wysoki komfort noszenia oraz odpowiedni wygląd piersi i całej sylwetki. Warto podkreślić, że za stabilne podtrzymanie biustu odpowiada w głównej mierze obwód stanika, a nie ramiączka.

Jak odpowiednio dobrać biustonosz do dużego biustu?

Obwód biustonosza musi być szeroki, aby nie wbijał się w ciało. Dobrze, aby został on również wzbogacony pionowymi fiszbinami, które zapobiegają rolowaniu się materiału. Biustonosz musi dobrze przylegać do ciała. Z kolei zbyt wąskie i wiotkie gumy elastyczne w obwodzie wrzynają się w ciało, powodując dyskomfort.

Dobry stanik do dużych piersi charakteryzują również pełne, głębokie miseczki, które obejmują całą pierś i zapobiegają jej wypadaniu na zewnątrz. Nie można zapominać także o samych ramiączkach. Ich szerokość powinna być dopasowana do rozmiaru stanika. Zbyt wąskie i źle uregulowane mogą powodować otarcia i odciski. Dobrym rozwiązaniem jest wybór stanika z ramiączkami podszytymi miękką pianką po wewnętrznej stronie.

Biustonosz na duży biust - samanta

Co jeszcze trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze stanika do dużego biustu?

Pas obwodu, miseczki i ramiączka to niejedyne elementy, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie stanika. Duży biust jest ciężki. Warto sprawdzić, czy fiszbiny, regulatory lub haczyki są wytrzymałe. Znacznie lepiej sprawdzają się elementy metalowe niż plastikowe. Te drugie pod ciężarem biustu mogą się po prostu złamać. Ważne są także same haftki. Szerokie haftki z regulacją to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie dla biustonosza do dużego biustu.

I jeszcze jedna ważna sprawa – stanik na duży biust nie musi być nudny. Modne kolory, motywy, zdobienia – sięgaj po bieliznę dobrej jakości, z szeroką rozmiarówką i ładnym designem. To nie tylko inwestycja w dobry wygląd biustu, ale i Twoje samopoczucie i zdrowie. Jeśli to możliwe, skorzystaj z porad brafitterki. Nawet jednorazowo. Dobierze dla Ciebie odpowiedni stanik. Możesz być zaskoczona, gdy poda Ci Twój właściwy rozmiar biustonosza!

Biustonosze do dużego biustu – propozycje Samanty

W naszej ofercie znajdziesz wiele konstrukcji na duży biust, które zapewnią Ci wysoki komfort noszenia oraz podtrzymają piersi. Przykładem mogą być modele A922 i A911. To miękkie staniki z fiszbinami. Wewnętrzna strona ramiączek została podszyta miękką pianką, a szerokie boki mają dodatkową pionową fiszbinę. Wszystko po to, aby maksymalnie zwiększyć Twój komfort. Konstrukcja A922 zbiera i zaokrągla biust, jest dostępna w rozmiarach miski od C do M. Konstrukcja A911 zbiera biust do środka, zapewniając jego delikatniejsze wyeksponowanie. Model można kupić w rozmiarach miski od C do P.

Wolisz półmiękki stanik? Postaw na konstrukcję A925 z fiszbinami. Jest to biustonosz, który unosi i mocno zbiera piersi do środka. Podobnie jak poprzednie modele, tak i ten został wyposażony w szerokie boki z pionowymi fiszbinami i ramiączka podszyte miękką pianką. Model A925 jest dostępny w rozmiarach miseczki od C do M.

Biustonosz na duży biust - samanta

Udostępnij ten wpis

Powiązane produkty