Szacuje się, że nawet ponad 80% kobiet nosi źle dobrany rozmiar biustonoszy. Co więcej, wiele pań kupuje bieliznę w jednym rozmiarze przez wiele lat, podczas gdy wygląd i rozmiar biustu każdej z nas zmienia się kilkukrotnie w ciągu naszego życia. Masz problem z doborem stanika? Nie wiesz, jak dopasować biustonosz do swojej sylwetki? To czas, aby skorzystać z usługi brafittingu. Kim jest bratifferka i dlaczego warto się do niej udać?

Specjalistka od bielizny, czyli kto dopasowuje biustonosz

Brafitterka to ekspertka od dobierania biustonoszy („bra” - biustonosz, „fitting” - dopasowywanie, dobieranie). To właśnie ta osoba jest odpowiedzialna za to, aby bielizna klientek była wygodna, zapewniała stabilne podparcie piersiom i pięknie prezentowała się na sylwetce. Brafitterka musi mieć nie tylko sporą wiedzę na temat kobiecego biustu i bieliźniarstwa, ale i charakteryzować się empatią, cierpliwością oraz dyskrecją.

Wiele klientek brafitterek to kobiety, które mają problem z asymetrią piersi, są po mastektomii lub też mają niskie poczucie własnej wartości i nie lubią swojego ciała. Brafitterka nie tylko dobiera bieliznę idealną do potrzeb i sylwetki danej kobiety, ale też sprawia, że jej pewność siebie wzrasta.

Jak wygląda wizyta u brafitterki?

Jeśli już wiemy, kto dobiera biustonosz w ramach swojej pracy, warto też sprawdzić, jak wygląda wizyta u brafitterki. Klientki początkowo mogą czuć się onieśmielone, jednak doświadczenie konsultantki sprawia, że atmosfera szybko robi się spokojna i przyjazna. Brafitterka ocenia wygląd i kształt naszego biustu, bierze pod uwagę rodzaj sylwetki i nasze potrzeby. Mierzy również obwody biustu – pod piersiami i w piersiach, aby określić rozmiar biustonosza. Sprawdza również, jaki typ konstrukcji będzie się dobrze prezentował na danym biuście i figurze.

                   

                   

Usługi brafittingu w Samancie

Doświadczona brafitterka pomoże Ci dobrać biustonosz i pokaże, jak go dobrze wkładać i jak o niego dbać, aby jak najdłużej zachował on swój dobry wygląd. To właśnie brafitterka zwraca uwagę na detale, które my podczas zakupów raczej pomijamy. Chodzi m.in. o haftki czy same fiszbiny. Ekspertka od doboru biustonoszy podpowie Ci, na co musisz zwrócić uwagę podczas kolejnych zakupów. Jedna wizyta to gwarancja tego, że kupisz wygodny i dobry stanik nawet w sklepie online, bez przymierzania, znając swój dokładny rozmiar u danego producenta.

Oczywiście usługa brafittingu jest usługą, z której warto skorzystać nie jeden, a kilka lub kilkanaście razy w ciągu życia. Dlaczego? Ciąża, zmiana wagi czy utrata jędrności skóry to czynniki, które zmieniają wygląd i rozmiar biustu. Noszenie za małego lub za dużego biustonosza nie tylko wpływa negatywnie na nasz wygląd i samopoczucie, ale i może powodować bóle ramion, kręgosłupa czy też garbienie się sylwetki.                                      

Kiedy warto skorzystać z usługi brafittingu?

Usługa brafittingu jest zwykle popularna u kobiet, które czeka ważna uroczystość, jak chociażby ślub. To ważne, aby bielizna idealnie pasowała do piersi i rodzaju kreacji. Pamiętaj jednak, że Twój biust potrzebuje odpowiedniej opieki także na co dzień. Brafitterka pomoże Ci dobrać stanik sportowy, na co dzień, czy do kreacji z większymi dekoltami. Skorzystaj z jej usługi i przekonaj się sama, jak jedna konsultacja może wpłynąć na wygląd Twoich piersi i Twoją pewność siebie!

Na stronie internetowej Samanty znajdziesz zakładkę „Znajdź sklep”. To właśnie w tym miejscu dostępna jest lista sklepów partnerskich, w których możesz skorzystać z usługi brafitterki. To także dobry prezent dla bliskiej Ci kobiety. Serdecznie zapraszamy i życzymy samych wygodnych i idealnie dobranych biustonoszy!