Szukasz stanika, który będzie piękny, wygodny i do założenie zarówno na eleganckie spotkanie, jak i na zajęcia z pilatesu? Poznaj spacer – biustonosz do zadań specjalnych.

Biustonosz 3D – czym się wyróżnia?

Spacer, nazywany również biustonoszem 3D różni się od innych staników przede wszystkim materiałem, z którego został uszyty. Miseczki biustonosza wykonane są z innowacyjnej, oddychającej pianki spacer. Co to znaczy, że jest oddychająca? Zapewnia swobodny przepływ powietrza, odprowadza wilgoć i szybko wysycha. Spacer jest częstym wyborem kobiet – nie powoduje odparzeń, jest w nim mniej gorąco, a skóra się nie poci.

Pianka, z której wykonany jest stanik jest delikatnie elastyczna, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do piersi. Spacer naturalnie modeluje biust – zaokrągla piersi, a boczne wzmocnienie miseczek zapewnia subtelne zebranie piersi do dekoltu. Biustonosze wykonujemy z pianki, której grubość dobrana jest tak, aby mieć pewność, że sutki nie będą się przebijać. Termicznie modelowane miseczki są gładkie i bezszwowe, dzięki temu stanik jest niewidoczny pod ubraniem.

Spacer będzie też świetnym rozwiązaniem dla kobiet karmiących piersią, ponieważ jest wygodny i w żaden sposób nie uciska piersi. (Sprawdź opcję dostosowania biustonosza do karmienia piersią:  link)

Co to jest pianka spacer?

Pianka zbudowana jest z trzech warstw. Górna powłoka przepuszcza powietrze i zapewnia transport ciepła i wody. W środku znajduje się warstwa spacer odprowadzająca wilgoć i ciepło, umożliwiająca przepływ powietrza. Natomiast dolna warstwa gwarantuje stabilne wsparcie.

Czy spacer to stanik do ćwiczeń?

Spacer nie jest stanikiem sportowym, ale dzięki temu, że jest wykonany z oddychającego materiału można założyć go do lżejszych aktywności fizycznych, jak jogging,  joga czy pilates. Jest bardzo wygodny, a wręcz nieodczuwalny podczas noszenia. Zaletą Spacera są również wystarczająco głębokie miseczki, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo w czasie ruchu. Możesz mieć pewność, że biust nie wysunie się podczas ćwiczeń fizycznych. Spacer posiada również szerokie ramiączka, które nie będą wrzynać się w ciało i zapewnią dobre podtrzymanie.

Poznaj nasze biustonosze spacer!

Spacer to idealne rozwiązanie dla kobiet, które mają wątpliwość, czy preferują staniki miękkie czy usztywniane. Biustonosz spacer to propozycja dla pań, które poszukują bielizny wygodnej, funkcjonalnej i eleganckiej. Warto mieć go w swojej garderobie.