Stefania… Tak nazwałyśmy pierwszy biustonosz, który został uszyty pod szyldem marki Samanta. Początki firmy sięgają 1992 roku, kiedy to dwie siostry postanowiły stworzyć rodzinny biznes. Biznes, który prężnie się rozwijał i dzięki ciężkiej pracy wielu osób bardzo szybko zaczął odnosić sukcesy w branży bieliźnianej. Samanta to marka stworzona przez kobiety dla kobiet. Aż 99% naszych pracowników to kobiety. Część z nich jest z nami od początku istnienia firmy. Każda z tych osób ma ogromny wpływ na rozwój marki, a efekty naszej owocnej współpracy trafiają w dłonie milionów Polek, w tym Twoje. 

Tworząc bieliznę Samanta, bazujemy na własnym doświadczeniu bycia kobietą. Kobietą, która ciągle gdzieś pędzi, ma mnóstwo obowiązków i chce, aby bielizna dotrzymywała jej kroku. Kobietą, która jest mamą i zależy jej na wygodzie biustonosza. Kobietą, która na emeryturze wreszcie ma czas na to, aby spędzać czas tak, jak chce. Kobietą, która jest silną Amazonką i nie pozwoli na to, aby choroba decydowała o jej samoocenie. Możemy wymieniać długo, ponieważ każda z nas jest inna, ma inne potrzeby i doświadczenie. Łączy nas jedno – chcemy wyglądać i czuć się pięknie. Dla siebie. Dla swojego dobrego samopoczucia.

Bielizna Samanta to biustonosze i majtki, które zachwycają nie tylko designem, ale i wygodą. Nasze pierwsze kolekcje były utrzymane w kolorach ponadczasowej czerni i bieli. W 2000 roku w ofercie marki pojawiły się pierwsze kolorowe linie, a bielizna w odcieniu czerwieni, beżu czy  niebieskiego spotkała się z uznaniem naszych Klientek. Aktualna oferta Samanty obejmuje zarówno bieliznę w stonowanych kolorach, jak i tę w mocnych, nasyconych barwach. Gładką, jak i zdobioną haftami lub koronką. Jednymi z bestsellerowych propozycji marki są biustonosze z efektem tatuażu na skórze – znajdziesz je w każdej naszej kolekcji! 

Nie zgadzamy się na okrojone rozmiarówki bielizny, szycie biustonoszy tylko dla określonej grupy kobiet. Samanta to bielizna na drobne, średnie, duże i bardzo duże biusty. Mamy dla Ciebie ok. 100 rozmiarów biustonoszy, dostępnych w ramach ok. 20 konstrukcji. Do tego majtki – wycięte, jak i zabudowane. Wiemy, że każda z nas jest inna, ma inne ciało i wymagania odnośnie bielizny. Wszystkie produkty marki są sprawdzane przez nasze testerki. Jeśli trzeba, odszywamy daną konstrukcję nawet kilkanaście razy. Wszystko po to, aby zapewnić Ci maksymalny komfort noszenia bielizny, przy jednoczesnym zachowaniu jej pięknego designu.

Nasza bielizna powstaje z wysokiej jakości materiałów, opatrzonych certyfikatem OekoTex® Standard 100. To gwarancja uszycia bielizny trwałej, która posłuży Ci przez kilka lat. Takiej, która się nie rozciągnie i nie podrażni Twojej skóry. Współpracujemy  z dostawcami z całej Europy. Hafty i koronki sprowadzamy od zaufanych dostawców z Włoch i Szwajcarii, z kolei dzianiny, haczyki i fiszbiny od firm z Hiszpanii, Portugalii i Niemiec. Część materiałów kupujemy u polskich przedsiębiorców. Naszym znakiem rozpoznawczym jest ręcznie szyta kokardka. Bieliznę szyjemy w naszej szwalni w Makowie Podhalańskim. Niezmiennie, od ponad 25 lat. 

Samanta to dla nas coś więcej niż firma. To miejsce, w którym rozpoczęła się piękna przygoda wielu osób. Miejsce, w którym szyjemy bieliznę z myślą o kobietach takich, jak Ty. Dziękujemy, że jesteś z nami i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej – mamy w planach jeszcze wiele wspaniałych konstrukcji, haftów, koronek…