Średni Biust

Drobny biust

Duży biust

ŚREDNI BIUST

Miękki biustonosz typu soft. Model podnosi i zaokrągla piersi zachowując ich naturalny kształt. Biustonosz zakrywa znaczną część biustu. Idealny dla średniego biustu.

A122

SOFT

A123

SOFT

Miękki biustonosz z fiszbinami typu soft. Model subtelnie podnosi i zaokrągla piersi, eksponując piersi do dekoltu. A123 nie powiększa piersi. Miseczki uszyto z siatki, która gwarantuje stabilne podtrzymanie biustu przy zachowaniu lekkiego wyglądu. Koronkowe wykończenie misek nadaje całości zmysłowego charakteru. Idealny dla średniego biustu.

Miękki biustonosz z fiszbinami typu half cup w formie balkonetki. Model unosi piersi tworząc zmysłowy dekolt jednocześnie nie powiększając biustu. Idealny dla średniego biustu.

A142

SOFT HALF CUP

A143

SOFT FULL CUP

Miękki biustonosz z fiszbinami typu full cup. Model unosi piersi w górę. Elastyczna siateczka wyciągnięta wzdłuż ramiączka zmysłowo eksponuje linię dekoltu jednocześnie podtrzymując mniej jędrny biust. Idealny dla średniego biustu.

Podszyty pianką biustonosz z fiszbinami typu padded cup. Idealny dla piersi jędrnych oraz tych który utraciły swą jędrność (po karmieniu, po zmianie wagi). Model unosi, modeluje i zbiera piersi do dekoltu. Miski do rozmiaru 85C posiadają wewnętrzną kieszonkę na wkładkę dla dodatkowego powiększenia biustu lub korekty asymetrii. Idealny dla średniego biustu.

A333

PADDED CUP

A337

3/4 PADDED

Podszyty pianką biustonosz z fiszbinami typu ¾ padded cup. Model unosi i subtelnie powiększa piersi. Wydłużony haft wzdłuż ramiączka romantycznie podkreśla dekolt. Idealnie sprawdzi się na jędrnym jak i mniej jędrnym biuście. Do rozmiaru 85C istnieje możliwość użycia wkładek dodatkowo powiększających biust lub korygujących asymetrię. Idealny dla średniego biustu.

Biustonosz z termicznie profilowaną, bezszwową miską typu spacer. Miski wykonano z przepuszczającej powietrze pianki. Model delikatnie podnosi piersi zachowując ich naturalny kształt. Elastyczna miska w technologii 3D i plastyczna fiszbina doskonale dopasowują się do biustu. Możliwość zapięcia na szyje, tył prosty – możliwość obniżonego tyłu do odkrytych kreacji. Idealny do średniego biustu.

A461

SPACER FULL CUP

A471

SPACER MOULDED CUP

Biustonosz z termicznie profilowaną, bezszwową miską typu spacer. Miski wykonano z przepuszczającej powietrze pianki. Model delikatnie podnosi piersi zachowując ich naturalny kształt. Elastyczna miska w technologii 3D i plastyczna fiszbina doskonale dopasowują się do biustu. Model sprawdza się w przypadku asymetrii piersi oraz w trakcie i po okresie karmienia. Idealny dla średniego biustu.

Biustonosz z termicznie profilowaną, bezszwową miską typu strapless. Model powiększa i eksponuje piersi tworząc oszałamiający dekolt. Miski do rozmiaru 80B posiadają wypełnienie, które powiększa optycznie biust. Boki wykończono silikonem, dzięki czemu nadaje się do noszenia bez ramiączek. A472 przeznaczony jest do dopasowanych kreacji również z odkrytymi ramionami.

A472

STRAPLESS MOULDED CUP

DROBNY BIUST

A330

PUSH UP

Model biustonosza typu push – up dedykowany dla Pań z drobnym jędrnym biustem. Podnosi i zbiera biust do dekoltu, powiększa go i zaokrągla. Zapewnia nieoceniony komfort podczas noszenia.

Usztywniany biustonosz z fiszbinami typu plunge. Doskonały dla Pań z drobnym i średnim biustem. Model lekko powiększa i zbiera piersi do dekoltu. A338 posiada wewnętrzne kieszonki na wkładki dla jeszcze większego wyeksponowania biustu lub korekty asymetrii. Ozdobna siateczka, kończąca się na wysokości ramion, dodaje całości modowego charakteru.

A338

PLUNGE PUSH UP

A475

PLUNGE MOULDED CUP

Biustonosz z termicznie profilowaną, bezszwową miską typu plunge. Model podnosi i delikatnie powiększa piersi. A475 podkreśla dekolt poprzez wykorzystanie koronek, haftów, dzianin. Lekki push-up idealnie podkreśla drobniejszy biust.

Biustonosz z termicznie profilowaną, bezszwową miską typu plunge. Piersi są uniesione i subtelnie powiększone. Model jest zapinany z przodu. Tył biustonosza posiada sześć różnych sposobów na zapięcie. Szczególnie sprawdzi się przy stylizacjach z głębokim dekoltem.

A476

MULTIWAY MOULDED CUP

A479

SUPER PUSH UP MOULDED CUP

Usztywniany biustonosz z fiszbinami typu super push up. Idealny dla Pań z drobnym biustem, które oczekują maksymalnego podkreślenia piersi. Miseczki posiadają dodatkowe wypełnienie, które mocno powiększa i eksponuje biust. Model sprawia wrażenie, że piersi są o jeden rozmiar większe.

DUŻY BIUST

Miękki biustonosz z fiszbinami typu side support. Głęboka, pełna miska zakrywa i zbiera biust do środka w naturalny sposób go eksponując. Model został wykonany ze specjalnej dzianiny Simplex, która gwarantuje stabilne podtrzymanie nawet najbardziej wymagającym biustom. Elastyczna koronka lub haft w górnej części miski idealnie dopasowuje się do biustu, a także koryguję asymetrię. Model posiada szerokie boki, które wzmocniono pionową fiszbiną, dzięki czemu biustonosz gładko przylega do ciała. Model idealny dla dużego biustu.

A911

FULL CUP SIDE SUPPORT

A922

SOFT FULL CUP

Miękki biustonosz z fiszbinami typu soft full cup. Głęboka, pełna miska zakrywa biust, zaokrągla go i lekko zbiera piersi do środka. Dodatkowe podszycie miski subtelnie zakrywa piersi jednocześnie zachowując lekkość i zmysłowość biustu. Model posiada szerokie boki, które wzmocniono pionową fiszbiną, dzięki czemu biustonosz gładko przylega do ciała. Idealny dla dużego biustu.

Pół miękki biustonosz z fiszbinami typu semi soft. Głęboka, pełna miska zakrywa biust, unosi go i mocno zbiera do dekoltu. Eksponuje piersi. Wzmocnienie dolnej części miski pianką zapewnia stabilne podtrzymanie biustu, a haft w górnej części dodaje całość i lekkości. Model posiada szerokie boki, które wzmocniono pionową fiszbiną, dzięki czemu biustonosz gładko przylega do ciała. Idealny dla dużego biustu.

A925

SEMI SOFT FULL CUP