Zanim biustonosz Samanty trafi na sklepową półkę, ma do pokonania długą drogę. Na sukces marki pracują nie tylko projektanci czy szwaczki. Dzięki współpracy ze znakomitymi dostawcami koronek, dzianin czy haftów możemy oddać w Twoje ręce biustonosz, który spełni Twoje oczekiwania. „Samanta od kuchni” to cykl wywiadów z naszymi partnerami – firmami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Sprawdź, jak wygląda nasza współpraca!

Jak wspominają Państwo pierwsze lata istnienia Waszej firmy? Jak zmiany w branży wpłynęły na Państwa działalność?

W związku z tym, że od lat sześćdziesiątych prawie wszystko uległo zmianie, jesteśmy dumni, że nadal jesteśmy na rynku, nawet gdy presja cenowa z Dalekiego Wschodu jest ogromna. Zawsze stawiamy przede wszystkim na jakość i nowe technologie, dzięki czemu do tej pory jesteśmy w stanie zaskakiwać naszych klientów sezon po sezonie nowymi technologiami i materiałami.

Pomówmy o Państwa materiałach. Czym powinna charakteryzować się idealna dzianina?

Powinna to być kombinacja przędzy i technologii, tak aby połączyć różne funkcjonalności w jednym materiale.

Jak rozpoczęła się Państwa współpraca z Samantą  i jak wygląda ona obecnie?

Współpracujemy od około 18 lat i do tej pory jesteśmy dumni z rzetelnej i dobrej współpracy, która jest czymś więcej niż tylko współpracą biznesową!

Jakie certyfikaty mają Państwa materiały?

Wszystkie nasze tkaniny posiadają certyfikaty Öko-tex.

Czy branża bieliźniana w Polsce i na świecie różnią od siebie? Czy współpracując z innymi firmami zagranicznymi, mogą Państwo zauważyć rozwój innych trendów i potrzeb wśród klientów z poszczególnych krajów?

Ogólnie rzecz ujmując, podzieliłbym świat na kraje bardziej modowe i bardziej funkcjonalne. Ale nie ma znaczenia, po której stronie znajdują się klienci lub kraje, każdy z nich oczekuje dobrej jakości i obsługi na wysokim poziomie.

Ostatnio wiele mówi się i pisze o pozyskiwaniu materiałów do szycia z recyklingu. Jakie jest Państwa zdanie na tej temat, czy tego typu tekstylia spełnią wymagania klientów branży?

Myślę, że generalnie zmieniło się spojrzenie na świat. Musimy bardziej troszczyć się o środowisko, aby również naszym dzieciom i ich dzieciom zapewnić planetę, na której będą mieć dobrą przyszłość.

Czas na małą podróż w czasie. :) Jak będzie wyglądała praca Państwa firmy za 10 lat?

Mam nadzieję, że jak najdłużej utrzymamy naszą przewagę technologiczną i będziemy mieć właściwy pogląd na przyszłe trendy.

Dziękujemy za rozmowę! :)

Udostępnij ten wpis

Powiązane produkty