Samanta jest kobietą

W ciągu ostatnich 25 lat w otaczającym nas świecie zaszło wiele istotnych zmian, jednak największej przemianie uległy same kobiety i ich postrzeganie siebie. Firma Samanta to właśnie idealny przykład do ich pokazania. Istotą jest odkrywanie siły i niezależności przez współczesną Polkę, która jednak na przestrzeni lat zachowała swoją kobiecą delikatność i wrażliwość.

W tym roku mija 100 lat odkąd Polki uzyskały prawa wyborcze. Był to bardzo ważny moment, który zmienił historię nie tylko kraju, ale każdej z nas. Współczesna Polka to już nie tylko matka i gospodyni domowa, lecz kobieta spełniająca swoje aspiracje społeczne i zawodowe. Przełożyło się to również na sposób postrzegania bielizny. W dzisiejszych czasach powinna ona być nie tylko piękna, ale także komfortowa i dopasowana do indywidualnego stylu każdej z nas.

Od początku istnienia firmy Samanta, klientki otrzymywały produkty skoncentrowane na połączeniu piękna i komfortu oraz najwyższej jakości wykonania. Materiały użyte do wykonania poszczególnych elementów sprowadzane są od światowych liderów branży tekstylnej, a poszczególne elementy łączone są ze sobą ręcznie, co sprawia, że każdy z wykonanych produktów jest prawdziwym dziełem sztuki dostępnym dla każdej z nas.

Przez wszystkie lata istnienia Samanty, tworzące firmę kobiety skupiały się na tym, aby podkreślić piękno klientki, nie zależnie od wieku i rozmiaru. Każda z nas jest przecież wyjątkowa i zasługuje na to, aby czuć się komfortowo i kobieco . Zmieniały się również upodobania co do konstrukcji bielizny i jej funkcji, dlatego stale aktualizowana jest oferta produktowa, zarówno o nowe modele, jak i rozmiary. Ważne jest, aby dostosowywać się do ewoluujących oczekiwań. W tym celu istotne jest wsłuchanie się w potrzeby klientek, które same podkreślają co chciałyby nosić i czego potrzebują w swojej garderobie. W ten właśnie sposób została na przykład wprowadzona nowa konstrukcja A911, która zapełniła lukę biustonoszy dla Pań z bardzo dużym biustem. W ofercie znajdują się także konstrukcje ponadczasowe takie jak A22 oraz A142, które produkowane są już od 15 lat i wciąż cieszą się dużą popularnością i uznaniem. Są to modele miękkie, idealne na mniejszy i większy biust.

W ciągu 25 lat rozmiary biustonoszy Samanty uległy poszerzeniu: z 10-14 oferowanych na początku, do aktualnych 30 w przypadku modelu A122 oraz do 27 w modelu A142. Wraz z tymi zmianami poszerzała się oferta rozmiarowa oraz zmieniały się szerokości ramiączek, haftek oraz szerokość i gramatura stosowanego materiału na boki biustonosza. Dzięki temu każda kobieta znajdzie w asortymencie Samanty coś dla siebie.

Rozmowy z klientkami zwróciły również uwagę na potrzebę edukowania kobiet w zakresie doboru odpowiedniej bielizny, tak aby nie tylko pięknie wyglądała, ale była również odpowiednia dla zdrowia. W ten sposób powstała Akademia Bielizny, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i jest doceniana zarówno przez konsumentki, jak również brafitterki.

25 lat to idealny czas na podsumowania i ocenę mijającego czasu. Kobieca natura nie pozwala spoczywać na laurach, także wszystkie klientki mogą spodziewać się kolejnych nowości i zmian, które będą tworzone i dopasowane do zmieniających się oczekiwań i potrzeb współczesnej kobiety.

Udostępnij ten wpis

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.